?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Týždenný horoskop od 18. do 24. decembra 2017 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     19.12. 17, 14:43

Slnko vstupuje do znamenia Kozorožca vo štvrtok a je v konjunkcii so Saturnom, ktorý je od stredy tiež v Kozorožcovi. V konjunkcii so Slnkom a Saturnom je aj Venuša v Strelcovi. Urán v Baranovi je s nimi v trigone. Pluto je v Kozorožcovi, Mars je v Škorpiónovi, Venuša je v kvadráte s Neptúnom v Rybách a Neptún je v trigone s Jupiterom v Škorpiónovi. Konštelácia podporuje seniorov a staršie osoby. Mesiac je v pondelok v nove.

Pondelok: Mesiac je v nove o 7.30 hod. a je o 14.33 hod. v znamení Kozorožca v konjunkcii so Slnkom, Saturnom, Venušou a v trigone s Uránom. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pracovitosť.

Utorok: Mesiac je v Kozorožcovi a je v sextile s Neptúnom a Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na chrbticu, kĺby a kostru. Pokožku nevystavujeme silnému slnečnému a inému žiareniu.

Streda: Saturn vstupuje do Kozorožca o 6.00 hod. a Mesiac je o 3.29 hod. vo Vodnárovi. Mesiac je v konjunkcii s Plutom a v kvadráte s Uránom. Neunáhlujeme sa v ničom a obrníme sa trpezlivosťou. Pozor na problémy s elektronikou. /p>

Štvrtok: Slnko vstupuje do znamenia Kozorožca o 17.28 hod. Mesiac je v kvadráte s Marsom. Vládca Vodnára je Urán, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na revolúcie, zmeny, povstania a širokú verejnosť.

Piatok: Mesiac je v kvadráte s Jupiterom a v sextile s Merkúrom. Dávame si pozor na nohy a odpočívame s nimi položenými vyššie. Nestojíme dlho na jednom mieste, ale radšej prenášame ťažisko z nohy na nohu.

Sobota: Mesiac je o 15.42 hod. v znamení Rýb a je v sextile so Slnkom, Venušou, Saturnom a Uránom. Vládca Rýb je Neptún s Jupiterom a vplývajú na nadmernú citlivosť, vnímavosť a snahu obetovať sa pre potreby iných osôb.

Nedeľa: Mesiac je v trigone s Jupiterom, Marsom, v kvadráte s Merkúrom a v konjunkcii s Neptúnom. V zdravotnej sfére si dávame pozor na prsty na nohách, priehlavkové kostičky, päty a chodidlá. Lymfy sú tiež ohrozené.


Kontakt: 055/ 62 517 10
               0904 544 309

 

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 40049   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3334)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy