?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Týždenný horoskop od 4. do 10. decembra 2017 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     4.12. 17, 15:05

Slnko je v Strelcovi v konjunkcii s Venušou tiež v Strelcovi a obe planéty sú v kvadráte s Neptúnom v Rybách. V Strelcovi je aj Merkúr a Saturn a sú v konjunkcii. S nimi je v trigone Urán v Baranovi. Jupiter v Škorpiónovi je v trigone s Neptúnom. Mars vstupuje v sobotu do Škorpióna a je v opozícii s Uránom. Pluto je v Kozorožcovi. Konštelácia vplýva na seniorov. Mesiac je v poslednej štvrti v nedeľu.

Pondelok: Mesiac je o 21.37 hod. v Rakovi a je v opozícii so Slnkom, Merkúrom a Saturnom, v sextile s Uránom a v trigone s Marsom. Vládca Raka je Mesiac, nachádza sa vo vodnom živle a vplýva na citlivosť a rodinu.

Utorok: Mesiac je v trigone s Jupiterom a Neptúnom a v opozícii s Merkúrom a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok a metabolizmus, snažíme sa každé sústo aj tekuté veľmi dôkladne požuť a potom prehltnúť.

Streda: Mesiac je v Levovi o 21.37 hod. a je v opozícii s Plutom a v kvadráte s Uránom. Vládca Leva je Slnko, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na nadšenie, organizovanie a vládnutie, netrpezlivosť i hrdosť s pýchou. /p>

Štvrtok: Mesiac je v kvadráte s Jupiterom a v trigone s Venušou a Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce a krvný tlak. Opatrne športujeme, vyhýbame sa rozčúleniu, náhlym zmenám pokoja, ale aj námahe a zmenám tepla a chladu.

Piatok: Mesiac je v trigone so Slnkom, Merkúrom, Saturnom a Uránom. Harmonická konštelácia dáva všestranný úspech v práci, v rodine vo vzťahoch a na cestách. Nastal čas pre postup v zamestnaní a pre financie.

Sobota: Mars vstupuje od znamenia Škorpióna o 10.00 hod. Mesiac je v kvadráte s Venušou, v trigone so Saturnom a Merkúrom a v opozícii s Neptúnom. Mesiac vstupuje do Panny o 0.08 hod. a tam je vládca Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle.

Nedeľa: Mesiac je v poslednej štvrti o 8.51 hod. a je v opozícii s Neptúnom, v trigone s Plutom, v kvadráte so Slnkom a v sextile s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pankreas, hrubé a tenké črevo i metabolizmus.


Kontakt: 055/ 62 517 10
               0904 544 309

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 41719   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3334)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy