?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Týždenný horoskop od 13. do 19. novembra 2017 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     7.11. 17, 10:40

Slnko je v Škorpiónovi a je v sextile s Plutom v Kozorožcovi. Merkúr v Strelcovi je v sextile s Marsom vo Váhach a v kvadráte s Neptúnom v Rybách. Venuša a Jupiter sú v Škorpiónovi v konjunkcii a v trigone s Neptúnom. Saturn v Strelcovi je v trigone s Uránom v Baranovi. Pluto je v kvadráte s Marsom. Konštelácia vytvára pôžitkárstvo a zmyselnosť. Mesiac je v sobotu v nove.

Pondelok: Mesiac je v Panne a je v sextile so Slnkom, v trigone s Plutom a v kvadráte so Saturnom. Podporuje oblasť služieb voči verejnosti a tiež aj voči jednotlivcom. Je tu snaha starať sa a pomáhať druhým.

Utorok: Mesiac je vo Váhach o 0.26 hod. a je v konjunkcii s Marsom. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na nehmotné umenie, krásu, kultúrnu činnosť, spev, poéziu a výuku umenia.

Streda: Mesiac je v konjunkcii s Marsom, v kvadráte s Plutom a v opozícii s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pitný režim, oslabené sú ľadviny a drieková časť chrbtice. Pozor pri dvíhaní ťažkých bremien.

Štvrtok: Mesiac je o 9.19 hod. v Škorpiónovi a je v konjunkcii s Jupiterom, v trigone s Neptúnom, v sextile so Saturnom a v opozícii s Uránom. Vládca Škorpióna je Mars, nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplývajúci na zvedavosť a zmyselnosť.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom a Venušou a v trigone s Neptúnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pohlavné orgány a močový mechúr. Vyhýbame sa verejným kúpaliskám a vitálnym svetom.

Sobota: Mesiac je v nove o 12.42 hod. a je o 19.59 hod. v znamení Strelca. Mesiac je v konjunkcii. so Slnkom. Vládca Strelca je Jupiter, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na cestovanie, dobrodružstvo a poučovanie.

Nedeľa: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom a po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby. Doprajeme si mierne cvičenie, masáž a vodoliečebné procedúry. Vyhýbame sa skokom a tvrdým dopadom.


Kontakt: 055/ 62 517 10
                0904 544 309


 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 43511   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3334)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy