?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Tarotový výklad od 10.09. do 10.10. 2017 od Katky Sedlákovej
@ veštenie -> tarot     5.9. 17, 07:59

Všeobecné tendencie: Spravodlivosť /veľká arkána/, Princ palíc, trojka palíc /Cnosť/

Najsilnejšia karta veľkej arkány, Spravodlivosť, je ovplyvňovaná ďalšími dvoma. Palice v tarote vždy predstavujú drobné, ale predsa len starosti. Princ zosobňuje tvrdohlavosť a na obrázku vidíme aj šachovnicu, teda ide i o hru. Tretia karta hovorí, že sme na správnej ceste, len treba prekonať tri dôležité veci. K rovnováhe a vyváženosti obdobia prispejeme, ak sa vzdáme tvrdohlavosti, ak budeme „hrať“ čestne a nebudeme posudzovať či odsudzovať druhých, ale pozornosť upriamime na svoje rozhodnutia a hlavne na porozumenie.

Politická scéna: Milenci /veľká arkána/, kalichová osmička /Lenivosť/, Princ mincí

Na politickej scéne prebieha zložitý proces rozhodovania, ktorý by mal zmeniť celkový vývoj. Zmeny by sa mali dotknúť najmä finančnej oblasti. Len kalichová osmička hovorí o presýtenosti sľubov a ich neuskutočnení. Princ sa totiž vyjadruje v zmysle mal by som, či chcel by som, ale k zmene nedochádza. Kalichová osmička hovorí aj o dobrovoľnom odchode niektorého z politikov, pretože nebude mať inú voľbu.

Ekonomika: Kalichová sedmička, palicová osmička /Rýchlosť/, Svet /veľká arkána/

Nosnou kartou je Svet, je symbolom harmónie a jednoty. Prvá karta varuje pred falošnými nádejami a ilúziami a rýchlymi rozhodnutiami. Na druhej strane tiež hovorí o pomoci, ak sme schopní vzdať sa nereálnych cieľov. Druhá karta hovorí o rýchlosti a o tom, že zmeny prídu skôr, než ich očakávame. Môže to byť napríklad prekvapivo rýchly úspech pri uzatvorení zmlúv o spolupráci. Musíme byť pružní a všetko dobre dopadne. Dôležité budú naše vzťahy so zahraničím, len sa musíme naozaj orientovať realisticky a rýchlo.

Zdravie: Kalichová päťka /Sklamanie/, mečová trojka /Žiaľ/, kalichová štvorka /Hojnosť/

Tarotové karty nám nevyšli najlepšie, ale vkročíme do obdobia jesene, kedy žalúdok a pankreas sa najviac ozývajú. Jeseň zároveň hovorí o zvoľnení tempa a ukladania si energie na zimu. Výklad nás však upozorňuje na možné psychické problémy. Prvá karta hovorí o prekážkach, ktoré sa nám nedarí prekonávať a z toho následne hrozí pád do depresií. Ďalšia karta upozorňuje, že za zhoršeným psychickým stavom môžu byť vzťahové problémy. Posledná karta upozorňuje na problémy súvisiace s presýtením a v tomto období si naozaj zažívací trakt treba chrániť, rovnako ako si nevybrať toto obdobie na nejaké životné bilancovanie.

Láska: Palicová desiatka /Potlačovanie/, kalichová sedmička /Skaza/, Princezná palíc

Prvá karta hovorí o hlbokom trápení, kedy toho na seba v rámci lásky veľa nakladáme a východisko nenachádzame, je to aj život bez partnera. Mali by sme sa niektorých starostí zbaviť a rovnako nezahadzovať možné príležitosti. Druhá karta rozpráva o úniku z reality, vytváraní si nereálnych predstáv a následnom tvrdom vytriezvení, je to aj výzva k ukončeniu nefunkčných vzťahov. Princezná palíc nám sľubuje, že ak si vo vzťahu budeme vážiť samých seba a zbavíme sa ilúzií, nájdeme si vhodného partnera, ktorý si našu lásku zaslúži. Aj v jestvujúcich vzťahoch, ak použijeme trocha sedliackeho rozumu namiesto idealizovania si niektorých vecí, vzťah sa stane rovnocenným a pretrvá.


Kontakt: 0907 067 471
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 46946   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3334)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy