?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Tarotový výklad na júl od Katky Sedlákovej
@ veštenie -> tarot     1.7. 17, 08:14

Všeobecné tendencie: Veža, Voz, Smrť

Prvá karta Veža oznamuje, že sa zrútia staré stereotypy, ktoré už nemajú svoje opodstatnenie, alebo sú to veci či myšlienky predstavujúce produkty pýchy. Na ruinách začne vznikať niečo nové. Najprv pocítime strach a obavy, ale je potrebné si uvedomiť, prečo sa to všetko zrútilo, že to malo svoju príčinu. Máme tu ďalšiu kartu Voz, a teda zmeny sa udejú veľmi rýchlo. Karta je istým spôsobom varovaním, že musíme zvýšiť pozornosť, správne reagovať a absolútne sa sústrediť na zmeny. V 80 percentách ide o pozitívne zmeny, pravda záleží na nás, na našom šoférovaní, kormidlovaní, jednoducho ako zmeny ustojíme. Smrť je varovaním, že ak sa neprispôsobíme novému, nemusíme byť šťastní. Zaujímavé na tejto zostave kariet je, že prvá aj tretia v podstate hovoria o rýchlych zmenách. Júlové energie teda podľa tarotu prinesú vážne zmeny.

Politická scéna: Panovníčka, Vysoká kňažka, Súdy

Tarotové karty hovoria, že rozhodujúci vplyv na politickej scéne bude mať ženský princíp. Panovníčka predstavuje aj hrdosť, pýchu, niekedy tvrdé hrany a nadradenosť. Keď si všimneme poslednú kartu, nepochybne dôjde k obrúseniu negatívnych javov. Vysoká kňažka ponúka múdrosť, intuíciu, empatiu, morálku a v podstate zjemňuje situáciu na politickej scéne v zmysle doteraz až živočíšneho či neetického konania. Túto zostavu kariet by sme mohli vnímať aj ako rozuzlenie niektorých problémov a optimistické závery i zadosťučinenia, pri ktorých by mala alebo mali mať vplyv ženy.

Ekonomika, financie: Blázon, Spravodlivosť, Koleso šťastia

Blázon prestavuje aj smiech, aj plač, aj múdrosť, aj bláznovstvo, spontánnosť a tým pádom aj unáhlenosť. V každom prípade karta informuje o chaose. Čiže je tu výzva na usporiadanosť, zavedenie poriadku a ako už hovorí sám názov druhej karty, na spravodlivosť. Spravodlivosť v spojení s Bláznom upozorňuje na potrebu nastolenia rovnováhy cestou práva, či už ide o podnikateľov alebo nezamestnaných. Prostredníctvom karty Spravodlivosť sa to týka aj samotných sudcov či právnikov všeobecne. Mohli by sme sa domnievať, že nás čaká šťastie, ale Koleso šťastia sa otočí, ak nenastolíme právo a poriadok do ekonomických aktivít.

Zdravie: Pustovník, Milenci, Striedmosť

Všetky tri karty zhodne hovoria o zmene životného štýlu, v niektorých prípadoch sa uchýliť až k diéte. Ohrozený bude najmä krvný obeh, ale aj žalúdok a možný je aj vyšší výskyt duševných ochorení. Dôležitý bude vnútorný pokoj, nezapleťme sa do svojich vízií a predstáv. O tom hovorí Pustovník. Milenci zasa hovoria o rozhodnutiach hlavne v otázkach intimity. Musíme si zmierniť ego a nielen brať, ale aj dávať a stať sa zodpovednými za svoje rozhodnutia. Keďže všeobecné tendencie nie sú najprajnejšie, ponorme sa do seba, relaxujme a pripravme sa tak aj mentálne na zmeny. Telo odpovedá na dušu a ak je ona v nepohode, časom nám to telo dá často aj veľmi nepríjemne najavo.

Láska: Svet, Obesenec, Mág

Prvá karta je pozitívna, podarí sa nám vo vzťahoch vyriešiť mnoho vecí. Ak sme osamelý a niekoho hľadáme, máme šancu ho nájsť a karty sľubujú harmóniu. V tomto kontexte aj Obesenec sľubuje naplnenie vzťahu. Nebojte sa na svojho partnera pozrieť aj inak a skúste hľadať pozitíva. Výbornú predpoveď uzatvára veľmi pozitívny Mág, ktorý vo vzťahoch sľubuje porozumenie.


Kontakt: 0907067471

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 49589   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3334)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy