?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Tarotový výklad na jún od Katky Sedlákovej
@ veštenie -> tarot     8.6. 17, 03:34

Všeobecné tendencie: Hviezda, Svet, Veľká kňažka

Hviezda je prvou kartou, ktorú sme vytiahli a hovorí o výbornom a harmonickom priebehu všetkých udalostí. Je najšťastnejšou kartou tarotu s obrovským ochranným vplyvom. Je k nej priradený Vodnár, čo dáva vizionárske predpoklady a táto karta hovorí o každodennom šťastí. Svet znamená otvorenie sa veciam, ktoré prichádzajú. Tiež veľkú túžbu po harmónii, ale aj dosiahnutie cieľov. Spolu s Hviezdou predstavuje veľmi pozitívne obdobie. Vynikajúce a teda priaznivé tendencie daného obdobia podporuje aj Veľká kňažka, karta polarity. Bez škaredosti by sme nevedeli oceniť krásu, bez chudoby bohatstvo. Bez pochopenia zla vo svete by sme nevedeli budovať dobro. S prvou kartou bude fungovať najmä na úrovni intuície a so Svetom prezentuje naplnenie zámerov, ale to všetko za predpokladu morálky a trpezlivosti. Ide naozaj o veľmi pozitívnu predpoveď týkajúcu sa nielen nás, ale celosvetového vývoja. Zostava kariet hovorí o ženskom a mužskom svete a posledná karta upozorňuje na vnímanie vnútorného sveta každého z nás, cez čo sa dostaneme k pochopeniu všetkého, čo sa deje okolo nás. Ženy v nasledujúcom období budú mať veľmi pozitívny vplyv na prúdiace energie a dianie.    

Politická scéna: Diabol, Veľkňaz v reverze, Súd

Prvé čo karta Diabol prezradí je, že máme do činenia s našepkávačmi, samoľúbosťou, chamtivosťou, pudovosťou. Hlavným nebezpečím je utajovanie niektorých záležitostí pre osobný osoh. Karta predstavuje aj veľké pokušenie nielen v hmotnom svete hromadiť niečo, ale aj v manipulácii. Ďalšou karou je Veľkňaz, ale v reverze, čo znamená aj fanatizmus a netoleranciu. Poslednou kartou je Súd. Táto karta nabáda veci prehodnotiť, ponoriť sa do vnútra a riešiť veci rozumom i keď cez prizmu emócií. Zažijeme kauzy, ale mala by sa predsa len nájsť spravodlivosť. A karta Súd ju nabáda hľadať.

Ekonomika, peniaze: Mesiac, Veža, Koleso šťastia

Začíname kartou, ktorá hovorí aj o hmle, varovaní, snívaní. Táto karta reprezentuje znamenie Raka, a tak ako sa Rak vždy vracia trochu do minulosti aby pochopil budúcnosť, treba sa aj v otázkach financií vrátiť trocha naspäť. Podobne aj druhá karta Veža je varovaním, ale bez jej zrútenia by sa neuvoľnilo miesto pre nové projekty a riešenia. Veža prestavuje absolútne nový začiatok. A symbolizuje fakt, že problém prichádza z vonku. Trojicu kariet uzatvára Koleso osudu. Dôležitá bude cesta, akú si vyberieme, ale bude na každom z nás, ako v danej situácii zareagujeme. Osobné sa stane neosobným a najdôležitejšie bude, ako pochopíme znovuzrodenie. Čiže musíme sa zamyslieť, uvoľniť miesto novému a dať veci do pohybu, otočiť kolesom, chytiť sa príležitosti a ísť.

Zdravie: Mág, Milenci, Pustovník

Hlad po poznávaní, uvedomenie si seba samého a zodpovednosť za seba, lásku prijímať a dávať, preciťovať všeobjímajúcu lásku - Mág hovorí o výbornej vitalite. Milenci hovoria aj o tom, že treba ja a my spojiť, teda pre zdravie bude nevyhnutná empatia. Milenci symbolizujú aj znamenie Blížencov, teda pľúca a na ne si budeme dávať viac ako inokedy pozor. Pustovník zasa hovorí aj o netradičnej medicíne a najmä o liečení energiami. Prostredná karta akcentuje životný štýl. Pustovník ako reprezentant znamenia Panny je odkazom pre naše zdravotníctvo, potrebuje viac disciplíny a vo všetkom veľký poriadok.

Láska: Slnko, Obesenec, Blázon

Slnko prinesie do našich vzťahov veľa radosti, prežiari ich teplom, detskou hravosťou a bezstarostnosťou. O vzťahy sa ale treba starať, o tom hovorí druhá karta Obesenec. Ak sa pozriete na túto kartu, pochopíte, že obesenec nie je zúfalý, len sa pozerá na svet z iného uhla. Pre danú tému nám karta radí vystúpiť zo stereotypov a je možné, že vzťah zachráni nekonvenčné riešenie. Poslednou kartou je Blázon, symbolizujúci okrem iného aj planétu Urán. Prinesie do vzťahu ľahkosť, spontánnosť a občas aj výbušnosť. Niektoré priateľstvá sa zmenia v lásku, inde sa láska pretaví do priateľstva. Posolstvom kariet je zbaviť sa majetníctva v partnerstve a nebáť sa vzdať sa zabehaných koľají.


Kontakt: 0907067471

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 48421   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3334)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy