?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Tarotový výklad na máj od Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     1.5. 17, 01:41

Všeobecné tendencie: Mesiac, Svet, Miernosť

Máme prijať veci tak, ako sa dejú. Budeme vystavení skúške strachu a obáv. Musíme tieto pocity nechať rozplynúť, všetko sa deje tak, ako má. Vidím tu silné spojenie so zahraničím, respektíve jeho pôsobenie na nás, ale musíme si uvedomiť, že každý je strojcom svojho šťastia. Slová, ktoré vyslovíme, sa zhmotnia v priebehu dvoch rokov, tak by sme si mali dávať pozor na to, čo povieme. Je to aj veľmi dobrý mesiac na dovolenky a cestovanie. Hlavné slovo však bude mať rovnováha, teda nájsť pravú mieru vo všetkom. V máji to bude medzi strachom a totálnym optimizmom. Vnímala by som máj ako vyrovnávajúci mesiac v tom zmysle, že sa bude vyrovnávať karma, činy za posledných dvadsať rokov. Zamyslieť sa nad tým, čo sme urobili dobre a nebáť sa otvoriť dvere novým možnostiam. Mali by sme si napísať naše ciele, ale súčasne musíme byť trpezliví, než to dosiahneme. Uzatvárajú sa staré energie a vzniká priestor pre nové. Musíme sa učiť, čakať trpezlivo na to čo chceme a nežiadať, aby sa nám to splnilo v danú chvíľu. To, čo si budeme veľmi v máji želať, sa nám v priebehu štrnásť alebo dvadsaťjeden mesiacov splní. Očakávajme veľa pozitívnych vecí, ale už uzatvorme minulosť, odstrihnime sa od nej.

Politická scéna: Panovníčka, Pustovník, Koleso osudu

Veľmi sa bude taktizovať na všetkých „frontoch“. Politici budú vedieť, že prichádza niečo ako úspech, bude to súvisieť so zemou. Možno dotácie pre poľnohospodárov, ktoré by mohli pomôcť. Všetci politici budú chcieť na scéne zostať, pretože od budúceho roku prichádza obdobie hojnosti. Prichádzajú dobré časy, ide len o to, na ktorú stranu sa dať, aby to konkrétnej osobe prinieslo osoh. Veľké zlepšenie nastane v strane, ktorá podporuje podnikateľov. Veľmi jasne sa oddelí ľavica od pravice. Nastanú taktické zoskupenia. Len nech to ľudia nevidia tak, že sú politici proti sebe, z kariet to vychádza tak, že si akoby potajme vymieňali informácie. Odhalí sa také niečo. Jeden z politikov bude uväznený. Horšie ako bolo už nebude. Nastáva éra, ktorá je spojená s mladšími politikmi. Zhrnula by som asi tak, že je to vyčkávanie, taktika ale zároveň nástup novej, mladšej garnitúry politikov.

Ekonomika, peniaze: Veža, Obesenec, Svet

Karty hovoria o momentálnej stagnácii, ale aj o nečakaných zvratoch. Pravdepodobne budeme svedkami škandálu, ktorý bude mať vplyv na našu ekonomiku. V máji sa bude rozhodovať o tom, ako ďalej, aby sme sa neprepadli na dno. Môžu to byť aj zlé finančné rozhodnutia, ktoré prinesú stratu. Veľa peňazí pôjde aj na prírodné živly. Zopakuje sa situácia spred dvanástich až štrnástich rokov. Nie sú to priaznivé karty. Riešiť sa bude výstavba ciest a budú aj pozastavené. Nie sú to žiaľ priaznivé karty.

Zdravie: Veľkňaz, Božie súdy, Spravodlivosť

Veľmi pozitívne obdobie, nárast dobrých energií. Do popredia sa dostáva zdravé stravovanie a pohyb. Až by som povedala, že otázka zdravého stravovania sa stáva módou. Veľmi príjemný mesiac pre zdravie. Všetko, čo pre zdravie urobíme, sa nám v dobrom do dvoch rokov vrchovato vráti. Najmä ak pôjde o zmenu stravovania alebo začneme cvičiť.

Láska: Slnko, Blázon, Sila

Veľa lásky, veľa vášne, veľa radosti so života. Tento mesiac naozaj bude priať láske, priateľstvám a radosti zo života. Múdri sa vyhnú pýche a k veľkej vášni pridajú rozvahu.Kontakt: 0914 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 46705   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3346)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy