?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Tarotový výklad na apríl od Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     1.4. 17, 01:55

Všeobecné tendencie: Slnko, Koleso osudu, Veža

Najdôležitejšia je prostredná karta a tá hovorí o tom, že teraz je obdobie, kedy by sme mali každý dbať o svoje šťastie. Nie uzavrieť sa, ale pozerať „na svoj žalúdok“. V prvom rade sledovať čo zjeme a spotrebujeme, snažme sa o striedmosť. Mali by sme dávať veľký pozor na to čo hovoríme, akým spôsobom hovoríme, pretože všetko v tomto období sa zhmotňuje. Áno, budeme sa mať lepšie ak budeme naozaj venovať väčšiu pozornosť tomu, čo jeme a čo hovoríme. Práve toto pomôže k rastu energie a vitality. Ľudia, ktorí stagnujú a nerozvíjajú sa, môžu zaznamenať krach a pád. V tomto mesiaci by som radila pozerať sa na svoje telo – stravovanie, jedenie, zdravie, na svoje hmotné veci, financie. I staré problémové veci sa dajú napraviť v apríli. Ak človek nič nezmení, bude smerovať v priebehu roka aj pol k pádu. Zažijeme osudový mesiac a ako zatočíme tým pomyselným kormidlom, tak bude. Ide o to, zvoliť si samostatne cestu. Keď sa budeme zaoberať druhými ľuďmi, budeme vystavení nepokoju, hádkam a zlosti. Môžeme to vnímať aj tak, že stojíme pred voľbou, či sa rozhodneme byť vnútorne slobodní, alebo sa budeme správať ako ovca zo stáda. Mali by sme mať na pamäti, že ak má človek rád seba, iba vtedy môže mať rád aj iných.

Politická scéna: Smrť, Miernosť, Mág

Veci sa uzatvárajú... hádky, napätie, výčitky. Staré však už odchádza, veci dostane pod kontrolu jeden muž, ktorý dá duchovnú lekciu všetkým a svojim vystúpením upriami pozornosť na vyššie princípy. Podarí sa mu uchopiť vládu a ako tak zjednotiť celú politickú scénu, aby staré energie mohli definitívne odísť. Vidím tu aj ďalšiu smrť niekoho zainteresovaného na najväčších kauzách.

Financie, ekonomika: Panovníčka, Bože súdy, Spravodlivosť

Najdôležitejšie je dať si všetky právne veci do poriadku. Vynikajúci mesiac na dohody a zmluvy, predaj a kúpu nemovitostí. Všetky transakcie budú dobré s podmienkou právneho dohľadu. K finančný stratám by mohlo dôjsť vtedy, ak sa nebudeme istiť právnikom. Súdne spory dopadnú spravodlivo. Nejaká skupina sa nám ako štátu bude snažiť diktovať čo máme robiť, ale ekonomické záležitosti by sa mali udiať v prospech Slovenska.

Zdravie: Hviezda, Pustovník, Obesenec

Momentálne je zdravie tak na hrane a náš organizmus si pýta detoxikáciu, všetci čo držia pôst, alebo jedia ľahšiu stravu, dobre robia. Musíme si dávať pozor na to čo jeme, pretože to nám dáva energiu, alebo nám ju berie. Absolvujeme aféru s chemikáliami. Jedzme preto naše slovenské výrobky, ktoré prechádzajú prísnou kontrolou. Pozor aj na vodu a jej možné znečistenia. Ohrozené budú v tomto mesiaci črevá, chrbtica a nohy. Výborný mesiac na diagnostiku. Pomôže joga i alternatívne liečenie.

Láska: Veľkňaz, Diabol, Milenci

Čaká nás poriadne horúci mesiac, ktorý preverí, kto klame a kto to so vzťahom myslí úprimne. Rozchody, škandály a vidím tu, že každý by mal dostať odpoveď v rámci partnerských vzťahov. Nefunkčné vzťahy sa rozpadnú, tam kde je aj vášeň môžu skončiť manželstvom. Láske bude priať pochopenie a poznanie. Hodnotenie tohto mesiaca by som zakončila konštatovaním, že každý z nás má právo na škandál. Treba rozlišovať medzi moralizovaním a skutočnou pravdou. Môžeme tiež povedať, človek sa môže rozhodnúť, či pôjde cestou morálnosti alebo neresti.


Kontakt: 0914 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 47399   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3334)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy