?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Tarotový výklad na február 2017 od Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     1.2. 17, 03:12

Všeobecné tendencie: Diabol, Veža, Miernosť

Tento mesiac bude energeticky veľmi silný. Môžme ešte očakávať nízke teploty, ktoré budú „skákať“ do vysokých. Zmeny počasia i energií budú vplývať na ľudí, ktorí môžu pociťovať zlosť až agresivitu. Môžu ich prepadnúť vnútorné pocity roztrieštenosti a že nič nedáva zmysel. Treba to vnímať tak, že mesiac je plný prerodu energií, akoby staré umieralo a vzniká nový systém, nová doba. Jeden mesiac akoby odzrkadľoval 120 rokov vývoja. Odzrkadľuje aj fakt, že vo svete môžeme očakávať násilie, výbuchy. Niečo sa rozkýva aj v nás samotných. Zachraňuje to XIV tarotová karta, hovoriaca o tom, že sa napokon všetko dá do rovnováhy. Ľudia po niečom drastickom, po napätí zatúžia po mieri a pokoji. V osobnej rovine to môžeme vnímať aj ako vyrovnávanie sa s minulosťou, vnútorné súznenie. Je to aj rada ísť životom po zlatej strednej ceste. Tarot odporúča ísť po ceste viery a pokoja a nenechať sa rozkývať vonkajšími vplyvmi. Je to aj o zodpovednosti za svoje činy a rozhodnutia. Budeme musieť zvládnuť uranovské vplyvy, na konci nás znamenie Strelca poučí.

Politická scéna: Koleso osudu

Karta nás upozorňuje, že máme nechať plynúť všetko tak, ako je. Vonkajšie vplyvy budú hýbať našou politickou scénou a my sa len budeme prispôsobovať. Budú osudové zvraty, ale nemá sa o nich hovoriť. Jedno je však isté, že horšie nebude.

Peniaze, ekonomika: Cisárovná, Mág, Panovník

Fantastický mesiac na uzatváranie zmlúv a začiatky podnikania. Všetko čo bude započaté v tomto mesiaci, bude pod šťastnou hviezdou. Všetci sa budeme učiť ako finančne hospodáriť. Je možné, že v tomto mesiaci veľa ľudí začne svoj finančný kapitál meniť za drahé kovy alebo nemovitosti, kupovať pôdu. Budeme si robiť inventúru. Veľa partnerských vzťahov začne fungovať na báze ekonomických pravidiel, lebo čas praje vzniku rodinných firiem. Február je vynikajúci na financie v zmysle obchodovania, podnikania, ale aj vlastného hospodárenia.

Zdravie: Velekňažka, Spravodlivosť, Hviezda

Vytiahli sme dve ochranné karty. Tento mesiac má pre zdravie veľký význam. Využijme všeobecný entuziazmus, po sviatkoch sa skúsme začať striedmo stravovať, určite niektorí začnú aj s pôstom. Je to vynikajúci mesiac na kúpele, rehabilitácie. Zaznamenáme veľký nárast prívržencov zdravého životného štýlu. Jediné, čo by som videla ako upozorňujúci faktor, je zvýšená nervozita a labilita u psychicky chorých. Iste, najmä bolesti kĺbov dajú niektorým zabrať, ale určite by sa mali rozhodnúť navštíviť odborníka a po následnom liečení sa im veľmi uľaví. Dobrý mesiac na plastické operácie. Deti splodené v tomto mesiaci sa budú rodiť s výnimočným talentom.

Láska: Veľkňaz, Sila, Svet

Po veľmi dlhom čase vynikajúce karty prajúce láske. Tento mesiac bude o pravde a slobode. Je to vhodný čas vystúpiť z nefunkčných, mŕtvych vzťahov. Je to na základe múdrosti, ale aj radosti zo života. Prichádza aj veľa vitality a radosti do života. Duchovná láska sa bude spájať s vášňou. Tento mesiac praje svadbám, ktoré by mohli vydržať naveky. Február akoby ukázal ľuďom ich život a aj to o čom snívajú alebo bojujú, dostanú väčšiu silu pre naplnenie túžob. Energie lásky sú otvorené pre všetky úprimné vzťahy. Človek má právo byť šťastný, vitálny a slobodný. Všetky karty hovoria o duchovnosti, vášni, vzťahu k svojmu telu a o naplnení lásky. Tí, ktorí sa nevedeli rozhodnúť zažijú niečo, kde sa pravda ukáže a oni budú vedieť ako ďalej.


Kontakt: 0914 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 47613   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3334)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy