?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Tarotový výklad na január 2017 od Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     1.1. 17, 07:30

Všeobecné tendencie: Mág, Panovníčka, Obesenec

Tešme sa zo života, je skvelý čas si urobiť nástenku prianí, kde si napíšeme čo chceme, dáme si tam obrázky priania a pozeráme sa na to celý rok. Sústredíme sa na zdravie, detoxikáciu a pôjdeme tak na päťdesiat percent.Výborný čas na začiatok cvičení, posilňovanie chrbtice, cvičenie jogy. V januári bude prevládať entuziazmus s pocitom dvanástich mesiacov pred nami. Všetko, čo budeme chcieť pociťovať a robiť, želať si, nebude len tak, ale získame to cez námahu.

Politická scéna: Veľkňaz, Láska, Panovník

Komunikácia, urovnávanie sporov, nove dohody. Prezident bude hovoriť otvorene o veciach ako sa majú a tým si poštve vodcu jednej strany. Definitívne sa otvoria kauzy prepojenia mafie a politikov v minulosti. Budú sa vytvárať dohody týkajúce sa vojska a podriadenosti tajnej služby pod koho má vlastne patriť. Bude to skvelý mesiac pre politiku. Spojenia v tento mesiac vydržia dlho. Zavládne pokoj, snaha po usporiadaní a skôr by som zdôraznila komunikáciu ako hádky.

Zdravie: Božie súdy, Mesiac, Slnko

Mesiac by sa mal niesť v znamení kontrol, lebo je to ideálny mesiac na diagnostiku napríklad aury a tým pádom celkového zdravotného stavu, preventívnych prehliadok. Radím oddychovať, saunu, wellnes, masáže, solárium. V tento mesiac odborníci odhalia aj skryté choroby. Hlavne v zdraví a v plánoch na jeho zlepšenie je tento mesiac najsilnejší.

Peniaze, ekonomika: Veža, Hviezda, Diabol

Šoky, zmeny spôsobené virtuálnym svetom. Skolabovanie sietí, elektroniky. Na príčine môžu byť hackeri, ktorí spôsobia paniku a chaos, ale rovnako aj slnečné erupcie. Bude to síce otázka par hodín, ale bude to výstraha pre tých, ktorí sa spoliehajú len na virtuálnu realitu a používajú na platenie karty a prevody robia iba cez internet. Malo by sa to udiať okolo 21.1. Nejaký pubertiak sa bude na tom skvele baviť. Doporučujem mať hotovosť pri sebe.

Láska: Voz, Trpezlivosť, Smrť

Nečakané zmeny vo vzťahoch, pozor na výbuchy zlosti, hlavne v dlhodobých vzťahoch môžu znamenať až výbuch násilia alebo rozchod....Tu platí dvakrát meraj a raz rež a tiež, trpezlivosť ruže prináša. Ideálne na spoločné výlety a komunikáciu mimo spoločne zaužívaného priestoru.Kontakt: 0914 104 689

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 49946   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3346)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy