?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Tarotový výklad na november od Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     28.11. 16, 03:12

Všeobecné tendencie: Spravodlivosť, Hviezda, Cisárovná

Všetky karty predstavujú určitú harmóniu, akoby nám matka zem chcela dať určitú harmóniu. Veľa vecí sa vyjasní, čistí sa karma ľudí, čo sme si priali na nov Mesiaca v októbri by sa v novembri malo splniť. Karty hovoria o nádeji, nových možnostiach. V novembri sa udeje niečo, čo dá ľuďom veľkú solidaritu. U nás sa môžu objaviť zaujímavé vynálezy súvisiace s využitím energie. November by mal byť slušný počasím a energeticky nielen vyvážený, ale aj s mnohými vlnami optimizmu. Musíme si však dať do poriadku financie a zdravie. Náš život dosť ovplyvní aj módny trend, ktorého rodiskom je Slovensko.

Politická scéna: Veža, Mág /v reverze/, Voz

Môžeme očakávať kolaps alebo nečakané zvraty. Politickú scénu s najväčšou pravdepodobnosťou ovplyvní nehoda /Autonehoda? Strata?/ jedného z politikov. Vyvolá rad špekulácií. Rozdúcha to hádky, spôsobí napätie, problémy. V politike nás čaká horúci mesiac nečakaných odhalení až škandálov. Stará kauza sa odhalí.

Peniaze, ekonomika: Mesiac, Blázon, Veľkňažná

V ekonomike to vyzerá na klam, utajovanie. Niečo sa stane z noci na ráno. Kríza, ktorá bude spojená so zámorím. Je tam prepad peňazí, vyzerá to akoby niekto zo zadu poťahoval figúrkami, len nik nevie spočiatku o čo ide. Vznikne úplne nová situácia. Najlepšie sa budú mať ľudia s plnou komorou, pretože hodnota peňazí nebude stabilná. Všetky karty v tejto zostave znamenajú hlúposť, „šalebnosť“. Veci sa budú zastierať, v zadu bude prebiehať boj.

Zdravie: Diabol, Lev, Koleso osudu

Dajú nám zabrať zuby, pozor si musia dať ľudia s problémami pľúc a srdciari. Žalúdok a črevá majú najväčší vplyv na naše zdravie, preto by som radila odľahčenú stravu, vlastne výborný začiatok na pôst. Nesmieme zabudnúť na otužovanie. Ako vravievali naše babičky, ak budeme mať nohy v teple, hlavu v pokoji a ja dodávam s radosťou sa postaráme o svoje zdravie, bude dobre.

Láska: Smrť, Božie súdy, Pustovník

Je to mesiac, kedy sa nefunkčné vzťahy rozpadnú. Treba si povedať, mám právo začať nový život. Všetky vzťahy prechádzajú očistou, oddeľuje sa zrno od pliev. Partneri, ktorí si z hľadiska karmy už dali a povedali čo mali, pôjdu od seba. Na druhej strane ak sa po dlhej dobe stretnú ľudia a rozhodnú sa spolu žiť, môžu tieto vzťahy vydržať dvadsať i viac rokov. Veľmi zvláštne karty, hovoriace o konci, transformácii i prekonaní ťažkostí.


Kontakt: 0914 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (2) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
fajnM.L.02.Nov:04:46
pozdravfenix01.Nov:11:15

čitateľov: 44694   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3334)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy