?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Týždenný horoskop od 21. novembra do 4. decembra 2016 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     28.11. 16, 03:13
Slnko je v Strelcovi a je v kvadráte s Neptúnom v Rybách, v konjunkcii so Saturnom v Strelcovi a v sextile s Marsom vo Vodnárovi. Jupiter vo Váhach je v sextile so Saturnom, v kvadráte s Plutom a Venušou v Kozorožcovi, v trigone s Marsom a v opozícii s Uránom v Baranovi. Urán je v kvadráte s Venušou, ktorá je v konjunkcii s Plutom v Kozorožcovi. Merkúr je v slabnúcej konjunkcii so Saturnom a v piatok vstupuje do Kozorožca. Merkúr a Saturn sú v trigone s Uránom. Konštelácia vyvoláva obavy o budúcnosť, vzniká túžba zmeniť zabehnutý stav. Mesiac je v nove v utorok.

Pondelok: Mesiac o 21.46 hod. vstupuje do Strelca a tam je vládca Jupiter, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na cestovanie, dobrodružstvá, vzdelávanie i poznávanie. Vytvárajte si podmienky pre neďalekú budúcnosť.

Utorok: Mesiac je v nove o 13.18 hod. a je v konjunkcii so Slnkom, v kvadráte s Neptúnom a v konjunkcii so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná, bedrové kĺby a dbáme na dostatočný pohyb pri miernom športe.

Streda: Mesiac je v konjunkcii so Saturnom a Slnkom, v sextile s Marsom a v trigone s Uránom. Zdravie si môžeme zlepšiť miernym pôstom, pri ktorom vynecháme mäso, výrobky z bielej múky a sladké a bublinkové nápoje.

Štvrtok: Mesiac o 9.42 hod. vstupuje do Kozorožca a je v konjunkcii s Merkúrom a v trigone s Uránom. Vládca Kozorožca je Saturn, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na pracovitosť, tvrdohlavosť a chladnokrvnosť.

Piatok: Merkúr vstupuje do Kozorožca o 22.00 hod. Mesiac je v konjunkcii s Plutom, v kvadráte s Uránom a Jupiterom a v sextile s Neptúnom. Dávame si pozor na pokožku a kosti. Vyhýbame sa pádom a neriskujeme pri športe.

Sobota: Mesiac je o 20.40 hod. v znamení Vodnára a je v konjunkcii s Venušou a v kvadráte s Uránom. Vládca Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplývajúci na zmeny, elektroniku a má silný vplyv na verejnosť.

Nedeľa: Dávame si pozor na prípadné zlyhania informačných systémov a po zdravotnej stránke sú ohrozené nohy, lýtka, členky, päta a kŕčové žily. Veľmi prospieva odpočívať a relaxovať s nohami položenými vyššie.


Kontakt: 055/ 62 517 10
                0904 544 309

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 50433   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3334)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy