?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Október z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     4.10. 16, 06:09

Všeobecné tendencie: Veľkňaz, Hviezda, Spravodlivosť

V októbri sa veľa vecí vyjasní. Je to čas, kedy sa energie spýtajú hospodárov ako gazdovali. Tarot nám hovorí, že energie prajú študentom, vlastne všetkému, čo súvisí so vzdelávaním a kultúrou. Môže sa objaviť vynález, ktorý nám podstatne uľahčí život. Október je naozaj vynikajúci na poznávanie, najmä na všetko, čo súvisí s duchovným rozvojom. Do pozitívnej zóny sa dostali súdy, ktoré by mali spravodlivo rozhodovať. Vhodný čas na upevnenie rodín, ale aj dať si do poriadku zdravotne problémy. Priať bude diagnostickým vyšetreniam. Je ideálny čas usporiadať si obchodné a právne veci. Začiatok mesiaca je podľa čínskej astrológie náročný pre žalúdok, záver zasa na pľúca. Podporme tieto orgány pitím vhodných bylinkových čajov a nezabudnime ani na psychiku. A tak ako keď sa pozbiera úroda a dobrý hospodár ju spravodlivo rozdelí na celý rok, aj my sa snažme o spravodlivé rozhodnutia. Žime podľa morálnych zásad, nebojme sa prejaviť svoje postoje a aj stáť si za svojimi názormi. V tomto mesiaci to majú dobré znamenia: Býk, Vodnár a Váhy.

Politická scéna: Sila, Mesiac, Božie súdy

Hlavné slová vyplývajúce zo skladby kariet je šaľba a klam. Pokračuje obdobie divadelných predstavení. Vidím tu škandál v súvislosti s peniazmi, revolučné pohyby ako odpoveď na arogantnosť v politike. Vplyv budú mať na všetko zdokumentované podvody natočené na video. Pravda sa odhalí, ľudia budú mať jasno koho už nevoliť. Protesty, protestné akcie, demonštrácie. Petícia a úvaha o referende smerom k únii v súvislosti s peniazmi. Právne bude môcť náš štát povedať nie.

Ekonomika: Voz, Slnko, Miernosť

Príliv peňazí, ktorý súvisí s cestovným ruchom. Zmluvy a možné peniaze z Nemecka, ktoré nás ale ochudobnia v budúcnosti. Zdravotníctvo na pokraji zrútenia, kolaps, ktorý ukáže, že takto už sa ďalej nedá. Nastane chaos v zdravotníctve a chvíľu len opatera v ohrození života. Pokoj zavládne až ku koncu roka. Zmluvy a správy, že ekonomika sa otočí k iným krajinám na východ. Prílev peňazí do školstva.

Zdravie: Panovník, Obesenec, Diabol

Najviac na zdravie bude vplývať zmena počasia, pocítia ju reumatici, srdciari. Objaví sa zvýšený výskyt chrípky, možný aj výskyt zlomenín. Prechod bude dosť tvrdý. Najlepšie na tom budú ľudia s dobrou koncentráciou, s dostatkom vitamínov. Kov, voda a chlad, toto obdobie môže spôsobiť kolaps. Veľa ľudí sa ocitne v nemocniciach i čakárňach. Doporučujem veľa cvičiť, to pomôže redukovať zvýšenú zlosť i agresivitu. Na duchovnú labilitu môže mať vplyv aj nejaký ďalší teroristický útok. Na zdravie pozor! Treba byť predvídavý, pripraviť si pršiplášť, dobrú obuv, stravovať sa ľahkými jedlami s množstvom vitamínov.

Láska: Panovnice, Veža, Mág

V láske sú tu výbuchy. Veľmi je zvýraznená Venuša aj Mars. Dochádza k nepochopeniu vyplývajúcemu z rozličného uvažovania medzi ženami a mužmi. Ženský princíp je zvýraznený a nepochopenie môže teda viesť k hádkam. Pri vzájomnom pochopení, empatii sa však môžu nezhody eliminovať.

Čo chce tarot povedať pútnikom?: Pustovník, Svet, Zmena

Cestami po prírode a túlaním sa v lese môžeme svoju myseľ očistiť od emócií. Samota predstavuje veľkú devízu, ak si prečíta knihu, ktorú sme odkladali. Môžu sa nám splniť túžby. Ako to dosiahnuť? Ak si všetko naplánujeme a budeme veriť v úspech. Od 9 do 21 mesiacov môžeme očakávať výsledok. Prišiel čas nechať zhorieť minulosť a začať nové veci od 21. októbra. Zbaviť sa starých vecí i takzvaných priateľstiev a ísť za svojimi snami. Potom sa nám splnia. Návšteva duchovného vodcu z východu prináša našej krajine veľa požehnania. Nečakané cesty do cudziny prinášajú zasa veľké zmeny. Doprajme si pohodlia, vytiahnime „starodávne“ knihy, ktoré sme čítali v detstve a začneme vnímať svet okolo akoby v nových súvislostiach.


Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 49563   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3334)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy