?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


September z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     19.9. 16, 10:50

Všeobecné tendencie: Lev, Spravodlivosť, Blázon

September má zvláštnu, novú energiu, dáva nám silu, prináša veľkú radosť akoby sa všetko dostalo do správnych koľají. Bude mesiacom plným prekvapení a udalostí. Ľudia z nich budú pociťovať úľavu aj hrdosť. Všetko, čo bolo doteraz, akoby prestalo platiť a v septembri máme i nový pohľad na veci. Začína sa teda nové obdobie, nečakané a budeme prekvapení novým uvažovaním. Ľudia si uvedomia dôležitosť pocitu bezpečnosti, akoby im bola daná ušľachtilosť a väčšia potreba slušnosti k sebe navzájom. Dá sa očakávať premena nielen v zmysle reality, ale aj myslenia. Každý človek si uvedomí svoje možnosti, vzťah k zdraviu. Mesiac je dobrý na aktivity, ktoré nás posunú ďalej, ale leniví padnú ešte nižšie. September bude najlepším mesiacom na usporiadanie si svojich vecí a naplnení túžob i plánov. Hlavné slovo je spravodlivosť a radosť zo života. Babie leto bude nádherné.

Politická scéna: Slnko, Smrť, Miernosť

Očakávajme politické návštevy, egá sa budú predvádzať, všetci sú na výslní a uhladení a všetci stoja v rade. Budeme vidieť pozoruhodné divadelné predstavenie. Akonáhle odletí posledný návštevník, všetci sa rozhádajú a hádky skončia niekedy koncom decembra. Všetko bude veľmi honosné, nadštandardné, ale k serióznej dohode nedôjde. Dopad na našu krajinu nebude bezprostredný. Aj keď očakávania sú veľké, výsledok bude mrazivý. Zažijeme faux pas nášho politika, na čom sa budeme baviť. Vidím tu aj autonehodu politika a očakávajme i fyzické násilie v parlamente.

Ekonomika, peniaze: Pustovník, Voz, Svet

Veľa Slovákov sa cíti biedne, skláňajú hlavu, črtá sa tu však veľký posun dopredu a rýchla pozitívna zmena spojená s utečencami. Pravdepodobne za umiestnenie dostane SR peniaze, alebo k nám vstúpi nemecký kapitál. Do dvoch rokoch by ekonomika mala pocítiť príliv peňazí, prichádzajúci z nemecky hovoriacich krajín. Dosť mladých ľudí sa vráti spať na Slovensko. Ak by sa každý Slovák pomodlil, aby SR zbohatlo, dokážeme aj nemožné. Stále tu cítiť akési zvýšené povedomie štátu a veľa ľudí bude chcieť vlastnú menu, čo sa aj do dvoch rokov môže stať. Veľmi priaznivé spojenie bude s Japonskom. Ako keby sme mali nejaké vnútorné prepojenie. Nová móda zo Slovenska uchváti celý svet tak ako krása slovenských žien.

Zdravie: Panovníčka, Obesenec, Božie súdy

Stále vidím striedanie - výkyvy teplôt, čo vplýva na kosti a psychiku. Môže sa zjaviť nárast onkologických ochorení, ktoré však budú včas podchytené. Tento mesiac dá odpoveď každému, čo by mal zmeniť vo svojom živote, aby bol zdravý. Z USA príde vírus a asi 20 ľudí skončí v nemocnici, ale podchytí sa všetko včas. Hlavné heslo: pokoj v duši a nohy v teple. Pozor na prechladnutia. Ľuďom, ktorí žijú v prírode, tento mesiac pomôže, ľudia odstrihnutí od prírody môžu mať únavový syndróm.

Láska: Hviezda, Zamilovaní, Veľkňažka

V tento mesiac spečatené manželstvá budú trvať dlho, deti splodené tento mesiac majú požehnanie. V láske nás čaká rozhodnutie a veľa duchovnej lásky. Mnoho ľudí sa spojí takých, čo už veľa krát v predchádzajúcich životoch žili spolu. Budú vyžarovať svetlo, ktoré pôsobí aj na druhých. V tomto mesiaci na duše, ktoré sa stretli v predchádzajúcich životoch, bude žiariť požehnanie hviezd. Môže sa stať, že sa niektorí zamilujú a stratia hlavu, požehnané však budú aj rozchody, lebo môžu byť tiež vyslobodením. Starodávne lásky sa spájajú, staré vzťahy sa vyjasňujú a odpúšťajú si. Kto je požiadaný o ruku, nech povie áno, vzťah bude požehnaný. Mimoriadne silné ochranné karty.


Kontakt: 0914 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (1) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
podakovaniefenix06.Sep:11:29

čitateľov: 55990   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3346)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy