?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


August z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     3.8. 16, 00:40

Všeobecné tendencie: Koleso osudu

Ako prvé sme vytiahli Koleso osudu. Tým že vyšla táto karta ako prvá, znamená to, že niekedy tarot nechce odpovedať. Vtedy sa nemá vykladať k danej téme, lebo ide o vstup vyšších síl a ich vplyv na to, čo sa bude diať. Čo ale môžeme povedať, že na dianie vo svete budú mať vplyv uniformované osoby a všetci by sme mali prijať s pokorou, to čo sa bude diať. Jediné čo môžeme urobiť je pomodliť sa za rodinu, národ, svet. Najmä za mier a urobiť či dať to najlepšie čo môžeme. Kartu môžeme interpretovať aj vo význame byť sám šťastný, aby bol šťastný celý svet. Tento mesiac nás cez túto tarotovú kartu vyzýva, že najdôležitejšie je byť vnútorne šťastný a robiť to, čo nás robí vnútorné šťastným, čím vplývame na okolie a celý svet. Tak ako sa hovorí v Biblii, pokiaľ nebudete ako deti, nevstúpite do kráľovstva nebeského. Rada: robte to, čo ste robili, keď ste boli desaťroční.

Politická scéna: Smrť, Slnko, Lev

Pri tak výkyvných situáciách vo svete, ktoré môžu byť spojené so smrťou i atentátom, bude na to reagovať každý z politikov a my na týchto fatálnych situáciach uvidíme, akí sú skutočne ľudia, čí sú odvážni a majú ducha, alebo môžu ukázať svoju totálnu aroganciu a slabosť. Jednoznačne v tomto mesiaci zažiaria v krízových situáciach politici a národ si ich zamiluje, niektorých ale odvrhne. V tomto mesiaci zaniká vláda egocentrických politikov a prichádza čas pre mladých a čestných ľudí. Pravda, keď kôň zomiera, vie kopnúť. Bude to výrazný mesiac v politike.

Ekonomika: Diabol, Svet, Mesiac

Naša ekonomika bude reagovať na veci vo svete a celú politickú situáciu v rámci EU. Môžeme očakávať zvrat v ekonomike. Ľudia sa budú chytať za hlavu, že máme euro a môže sa stať, že v peňaženke ostanú len „papiere“ nepredstavujúce už žiadnu hodnotu. Veľa ľudí sa bude chcieť vrátiť k vlastnej mene, čo sa pravdepodobne do dvoch rokov stane. Na pozadí ekonomiky vidím vážny vojenský konflikt, čo bude znamenať zrútenie doposiaľ jestvujúcich štruktúr. Celá situácia na Slovensku bude len kopírovať to, čo sa bude diať vo svete. Ľudí rozdelí na dva tábory. Tí čo sú ťažko materiálni, tí sa môžu až psychicky zrútiť a na druhých, ktorí sú romantici a nepraktickí a tí nebudú musieť riešiť nič. Ľudia nezávislí na štruktúrach budú v poriadku. Boháč sa stane chudákom a chudák kráľom. Zadĺženým padne situácia dobre a tým, čo nadobudli majetky ostanú len oči pre plač. Jediná krajina, ktorá bude na tom dobre bude tá, ktorá nemeria svoje šťastie podľa HDP ale podľa domáceho šťastia.

Zdravie: Obesenec, Láska, Hviezda

August tým, že prinesie veľa vody, ale aj ultrafialového žiarenia, je dobré tráviť čas pri vode, lebo voda bude očistná. Zaznamenáme extrémne teploty od nízkych po vysoké, veľa vody, takže spomalenie tempa je nutné, zobrať si dovolenku spôsobí veľkú úľavu. Najviac bude počasie vplývať na astmatikov, ľudí s problémami pľúc vôbec, tiež potrápia nosné dutiny a pokožka. Mesiac dobre ustojíme vtedy ak si dáme očistné dni, detoxikujeme organizmus. Vhodný je mentolový alebo eukalyptový olej a krémy s vysokým UV filtrom. Zaznamenáme nárast alergií, ale pri dodržaní pitného režimu a ľahkom stravovaní a za pomoci rozprašovačov vôní môžeme tento mesiac zvládnuť vynikajúco. Systém siesty by sa hodil pre všetkých. Návštevy nemocníc nie sú vhodné.

Láska: Veža, Spravodlivosť Veľkňaz

Každý vzťah bude preverený do hĺbky. Slabé alebo vzťahy nepostavené na pevných základoch sa rozpadnú. Najlepší mesiac na nájdenie pravdy, rozhodnutie k spolužitiu môže byť aj celoživotné.


Kontakt: 0914 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 54782   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3334)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy