?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Týždenný horoskop od 29. augusta do 4. septembra 2016 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     22.8. 16, 13:15

Slnko je v Panne a je v trigone s Plutom v Kozorožcovi, v opozícii s Neptúnom v Rybách a v kvadráte s Marsom a Saturnom, kde oba sú v Strelcovi. Merkúr v Panne je v konjunkcii s Venušou, ktorá v utorok vstupuje do Váh. Pluto je v sextile s Neptúnom a Urán je v Baranovi. Mesiac je vo štvrtok v Nove. Konštelácia vytvára skratové situácie a nehody.

Pondelok: Mesiac je o 10.11 hod. v Levovi a je v trigone so Saturnom a Marsom a v sextile s Merkúrom, Venušou a Jupiterom. Vládca Leva je Slnko, nachádza sa v ohnivom živle a vplýva na organizovanie, riadenie a netrpezlivosť.

Utorok: Venuša vstupuje do Váh o 4.00 hod. a Mesiac je v trigone s Marsom a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, krvné tepny a krvný tlak. Vyhýbame sa fajčeniu, prílišnej námahe a adrenalínovým aktivitám.

Streda: Mesiac je o 17.22 hod. v Panne a je v konjunkcii so Slnkom a v trigone s Uránom. Vládca Panny je Merkúr, nachádza sa v zemitom živle a vplýva na oblasť služieb bez sebaobetovania. Pracovitosť a precíznosť sú na vzostupe.

Štvrtok: Mesiac je o 11.04 hod. v Nove a je v konjunkcii so Slnkom, v opozícii s Neptúnom, v trigone s Plutom a v kvadráte s Marsom a Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pečeň, slinivku brušnú a hrubé i tenké črevo.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom, Jupiterom a Venušou a v trigone s Plutom. Dávame si pozor na stravovanie, vyhýbame sa pri jedení stresu a unáhlenosti, všetko dôkladne rozžujeme a nerozptyľujeme sa.

Sobota: Mesiac o 2.55 hod. je vo Váhach a je v konjunkcii s Merkúrom, Jupiterom a Venušou. Vládca Váh je Venuša, nachádza sa vo vzdušnom živle a vplýva na taktnosť, diplomaciu, jemnosť a lepší vzťah ku nehmotnej kultúrnej oblasti.

Nedeľa: Mesiac je v opozícii s Uránom, v sextile s Marsom a Saturnom a v kvadráte s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na panvu, krížovú časť chrbtice a ľadviny. Pijeme dostatok tekutín, ale všetkého veľa škodí.


Kontakt: 055/ 62 517 10
                 0904 544 309

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 52421   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3334)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy