?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Jún z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     31.5. 16, 12:06

Všeobecné tendencie: Panovník, Mesiac, Veža

V tomto mesiaci bude skúšaná naša psychika a odolnosť. Ten, kto je napríklad športovec alebo človek, ktorý má disciplínu, situácie zvládne, ťažšie sa bude dariť psychicky labilným. Veľké výkyvy počasia, dažde aj niekoľko dní, úporné horúčavy budú skúšať našu psychiku a trpezlivosť. Prichádzať budú správy o vojne v cudzine a finančných trhoch, napriek nim si nesmieme pripustiť strach, emocionalita bude veľmi silná. Strach s nami môže veľmi zamávať, a preto v tento mesiac bude najdôležitejšia disciplína, prísna kontrola myšlienok a emócií. Musíme mať nad nimi vládu. Proti sebe budú stáť poriadok a chaos. Možno rátať so silným nacionalizmom. Bude prevažovať nutnosť ovládať rozpadnuté štruktúry a veci.

Politická scéna: Milenci, Hviezda, Pustovník

Jún sa bude niesť v znamení prekvapivého zlučovania sa. To, čo platilo predtým už neplatí, všetko je nasmerované k úsmevom na TV obrazovke a podávaniu si rúk. Nazdávam sa, že všetko smeruje k tomu, aby veľmi medializovaná osoba zakryla so svojimi kumpánmi starodávne hriechy a staré prehrešky vo vládnutí. Krásne divadelné predstavenie aj hádky sú len šou. Je už dávno takticky všetko podelené a rozdelené. Do politiky vstúpi veľmi pekná žena z chudobných vrstiev, ktorá s politikou nikdy nerobila a rozvíri debatu medzi politikmi. Nastolí problém, ktorý prinúti politikov sa spojiť, aby sa dohodlo na spoločnom postupe ako všetko vyriešiť či ututlať. V politike sa bude riešiť aj cirkev a médiá.

Ekonomika, peniaze: Panovníčka, Diabol, Rovnováha

Zaujímavý mesiac, táto tarotová kombinácia predstavuje prostitúciu. Ekonomika bude veľmi zmanipulovaná, bude sa v nej klamať, v podstate ide o umelé nafúknutie prosperity. Nejaká žena vyhrá až hriešne peniaze. Pripravuje sa zákon, ktorý zaviaže bohatých, aby podporili chudobných. Pre Slovensko prídu dobré časy na základe obchodnej zmluvy s Japonskom alebo Ruskom. Vysoké zdvihnutie úrovne. Pocítime tlak EU, ale tým, že nie sme bohatí, nás obídu. Bude však viac kriku ako je veľkosť problému. Naši predstavitelia by mali zvážiť v istej oblasti ekonomiky previazanosť s dolárom, zviazanosť nebude šťastná. Kombinácia chemický priemysel, farmácia a príroda môže priniesť zbohatnutie.

Zdravie: Veľkňažka, Sila, Voz

Mesiac je vynikajúci, prináša energiu, vitalitu, uľavuje chronickým chorobám, pravda, ak si človek vie oddýchnuť. Srdciari pozor na tlak, v atmosfére pocítime zvýšenú agresivitu, výbuchy zlosti a pozor na pečeň. Tento mesiac má dvojaké pôsobenie, ľudia ktorí si zoberú dovolenku a budú mať pokoj, im dodá energiu a vitalitu. Stres a hektickosť môže ale vzbudiť výbušnosť, agresivitu až s nábehom na infarkt či mŕtvicu. Malo by byť veľmi teplo, pozor na kĺby a kolená a pozor aj na zvieratá.

Láska: Božie súdy, Svet, Blázon

Veľmi veľké zvraty, ale v dôsledku budúcnosti pozitívne. Pravda sa ukáže, ale znamená to aj premenu. Nebojte sa ukončiť vzťahy, lebo to znamená nový začiatok. Znovuzrodenie cez rodinu. Ak sa vzťahy úplne ukončia, môže nastať znovuzrodenie jestvujúceho, alebo začiatok úplne nových vzťahov. Je to veľmi zvláštny mesiac. Ak budeme úprimní k sebe, nemôžeme sa sklamať. V tomto mesiaci počaté deti budú dievčatká. Kto sa chce oslobodiť od vzťahu, nech to urobí teraz, lebo úprimnosť je to, čo láska teraz potrebuje.


Kontakt: 0914 104 689

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 53040   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3334)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy