?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Pluto upratuje
@ veštenie -> astrológia     11.10. 15, 05:24

Pluto je ešte len pár dní na slobode... ihneď sa však dalo do upratovacieho režimu vo svete. Samozrejme, čo by to bolo za Pluto, kebyže neupratuje poriadne, do hĺbky. Pomáhajú mu preto Urán aj Saturn.

Už niekoľko dní sú médiá plné škandálu okolo Volkswagenu. Keďže ide o Nemeckú spoločnosť, miesto upratovania si zvolil Urán (aktuálne je Urán v Baranovi, Nemecko je krajinou Baranov). Tému si vybral tiež Urán, pretože sa jedná o emisie (a ty vieš, že Urán je zarytým ochrancom prírody).

Poďme ďalej: spoločnosť bola založená 28.5.1937, čiže vtedy, keď stálo Slnko v Blížencoch (zaujímavé je, že aj na vedúcej stoličke sedí muž, ktorý má Slnko v Blížencoch.)

Úloha je preto zadaná od Saturnu, ktorý skúša Blížencov - tak, že nesú zodpovednosť za niečo, čo spôsobili ostatní... Pre tých ostatných načrieme do hlbších vôd spoločnosti. Planéty si vieme pozrieť aj z dátumu narodenia, aj keď mi nie je známy ascendent riaditeľa Volkswagenu, jeho planéty ukazujú práve skryté dôvody.

Čo je pre autá najdôležitejšie? Rýchlosť, predaj, proste niečo, s čím si môžeme skrátiť cestovanie (už dávno sa nechodí na dlhé trasy pešo), čiže podstatnou planétou je rýchla planéta! Čiže: Mars. Martin Winterkorn (momentálne už bývalý riaditeľ Volkswagenu) má Mars v Býkovi. 28.5.1937- kedy bola spoločnosť založená, stál Mars v Škorpiónovi.

Hádaj, kto neprešiel skúškou s ropuchami...

Príspevok som napísala hlavne preto, aby si sa neobával/-a (škorpióni a býci), ak sa teraz cítiš ešte všelijak. Ak sa cítiš, ako keby ťa vypľula pračka: je to normálny stav po náročných rokoch. Vidíš, že tí, ktorí skúškou neprešli, spravili v minulosti tajne a vedome (!) prešľap, ktorý sa ani len nesnažili vyriešiť...

Ak máš naďalej výčitky svedomia, ak sa cítiš neistý vedz, že všetky tieto pocity sú typické pre Saturn, onedlho odídu. Odídu aj zlé pocity a zasvieti Slnko.... už mi to nejeden škorpión/býk potvrdil. Nemysli si, že budeš výnimkou, planéty na teba nezabudli.

www.astropatika.skOrganizujem workshop v Bratislave s názvom :
Ako čítať horoskop narodenia? (sobota 24.10.2015, 10:00 - 16:30, Hotel Viktor Bratislava, Kremnická 26)

Maximálny počet účastníkov je 12- takto sa Ti viem venovať osobne.
Preberieme všetko od základov, zrozumiteľne. Naučím ťa čítať horoskop narodenia - aby si našiel/našla odpovede ktoré hľadáš. Samozrejme, aj horoskop narodenia tvojich milovaných, alebo členov rodiny si budeš môcť takto jednoducho a ľahko prečítať. smiley

 ---> Každý účastník obdrží aj môj e-book (na USB kľúči, nech je stále po ruke): Ako čítať horoskop narodenia? Predsa, opakovanie je matkou múdrosti.  
Podklady, občerstvenie a príjemná atmosféra zaručená.

Teším sa na teba! Prihlásiť sa môžeš u mňa: edita@astropatika.sk
(napíš mi prosím do e-mailu aj dátum, miesto a čas narodenia, aby som ti mohla pripraviť a priniesť aj tvoj horoskop, s ktorým budeme pracovať).
Cena kurzu je 100 EUR jednorázovo, alebo 3x40 EUR (čiže na splátky celkovo 120 EUR).
 
...ešte sú posledné voľné miesta na workshop
https://www.facebook.com/astropatikaslovensko/photos/pb.462910113842611.-2207520000.1444457410./730887147044905/?type=3&theater

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 50325   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3334)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy