?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na október 2015
@ veštenie -> tarot     5.10. 15, 05:41

Všeobecné tendencie: Milenci, Obesenec, Veľkňažka

Október sa prajaví ako lenivý mesiac. Doporučujem pozbierať všetku úrodu, pretože počasie v druhej polovici mesiaca nás môže prekvapiť. Základná rada pre tento mesiac – prijímať veci také aké sú. Pasivitou viac dosiahneme než veľmi veľkou aktivitou. Karty hovoria aj o vyjasnení tajomstva, môže to byť aj v súvislosti s utečencami. Mnohé veci odrazu uvidíme z iného uhla pohľadu a budeme prekvapení - Je tu veľa emocionality, precitlivenosti. Nebudeme si vedieť vysvetliť prečo je to tak, ale tak to bude. Radila by som ľuďom, aby už ráno prežívali s láskou v srdci a priali lásku celému Slovensku, aby nám všetkým bolo lepšie. Ak sa v emóciách všetci spojíme a budeme si želať dobro, tak sa aj stane. Všetci sa staneme silnejšími. Tento mesiac je svojou povahou ženský a nemala by tu chýbať starostlivosť o deti a starých ľudí. Je výborný na vzdelávanie, na preciťovanie a práve prostredníctvom neho sa nám otvoria dvere k tajomstvám. Pri „ubraní plynu“ sa nám bude dariť lepšie. Svoj veľký význam budú mať úprimné modlitby a rituály.

Politická scéna: Diabol, Svet, Miernosť

Boj strán bude evidentný. Podľa kariet sa ukazuje, že naši politici situáciu s utečencami vyriešia dobre. Budú tu aj úvahy o zotrvaní v EU. Je to silný mesiac na politické dianie. Každý z politikov sa bude chcieť ukázať z tej lepšej strany. Ukáže sa, či Slováci dokážu byť jednotní. Bude sa hovoriť aj o otvorení našich hraníc, ale najvyšší štátnici to nedovolia a urobia dobre. Výrazne sa zlepšia naše vzťahy z Maďarskom. Pohľady sa uprú aj na východ. Koncom mesiaca sa politická scéna upokojí.

Peniaze, ekonomika: Veľkňaz, Božie súdy, Veža

Rozhodnutia politikov v tomto mesiaci budú rozumné, aj keď sú tu hrozby niektorých zahraničných bánk. Neskôr prinesú práve tieto rozhodnutia vzostup ekonomiky. Základom bude používať zdravý sedliacky rozum a vždy myslieť na to, čo odovzdáme svojim deťom a vnukom. Mali by sa podpísať veľmi dobré zmluvy v miestach, kde vládlo knieža. Zvýšený pozor si bude treba dávať pozor na zmluvy súvisiace so vstupom nemeckého kapitálu do nášho. Netreba sa obávať, do piatich rokov tu vidím vzostup našej úrovne. Zaznamenáme aj pozitívne zmeny v poskytovaní pôžičiek.

Zdravie, zdravotníctvo: Smrť, Panovník, Mág

Október bude patriť najviac chirurgom a chirurgickým zákrokom. Vidím tu v akcii aj políciu a vojakov, akoby hrozilo nejaké nešťastie v súvislosti s dopravou a kovmi. Pozor na úrazy. Radím zvýšiť pozornosť, obstarať si dobré topánky, vodičov vyzývam k maximálnej pozornosti a opatrnosti. Tá sa však vzťahuje aj na chodcov. Výkyvy počasia budú mať vplyv aj na klasické ochorenia v jeseni. Tak ako sme písali minulý mesiac, naše zdravotníctvo volá po akútnej náprave, je pred kolapsom.

Láska: Hviezda, Pustovník, Mesiac

Tento mesiac bude prajný starým láskam. Hviezda prináša nádej osamelým, opusteným, ale trebárs aj internetovým zoznámeniam. Mnohí sa rozhodnú zostať v osamotení dobrovoľne. Mnohé vzťahy získajú správne nasmerovanie, ale v iných sa objavia skryté ťažkosti. Hviezda žehná ceste k pravde.


Kontakt: 0914 104 689


 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (0) / napíš poznámku
čitateľov: 56943   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3346)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy