?>
ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na september
@ veštenie -> tarot     3.9. 15, 09:29

Všeobecné tendencie: Panovníčka, spravodlivosť, Sila

September vleje ľuďom novú nádej, akoby ožili. Viac si budeme organizovať život, nemali by sme si zabudnúť riešiť aj všetky právne, či úradné veci. Jeseň bude nádherná, vidím tu veľký entuziazmus. Musíme si ale zvážiť do čoho budeme vnášať príval energie a radosť držať v správnych medziach. Nové činnosti do ktorých sa pustíme, budú požehnané. Zvýši sa až neobvykle záujem o módu.

Politická scéna: Milenci, Voz, Svet

S množstvom energie začnú pracovať aj politici a neubránia sa škriepkam. Väčšina hádok bude mať svoj pôvod v rozhodnutiach zvonku, pravdepodobne v EU. Napätie sa bude stupňovať. Napokon sa nájde riešenie ako s utečencami, pravda i keď tento problém tarot vyhodnotil ako zástupný, skutočný problém je niekde inde. V tomto mesiaci sa budú riešiť záležitosti, ktoré zostali nedoriešené ešte z júna. Veľa sa bude hovoriť aj o našej účasti v EU.

Ekonomika, peniaze: Veľkňaz, Koleso osudu, Diabol

Momentálny systém je natočený na dobrú cestu. Boli podpísané dobré zmluvy. Črtá sa tu však pokušenie výhodne získať peniaze či už cez pôžičku, alebo investície. Treba však takéto ponuky dobre zvažovať z pohľadu budúcnosti k čomu sa vlastne zaväzujeme. Napríklad získané peniaze na výstavbu ciest môžu slúžiť neskôr i ako strategická záležitosť. V pôžičkách by sa napokon mal napokon urobiť poriadok ako na štátnej úrovni, tak aj medzi radovými občanmi. Práve pôžička naozaj nemusí byť tým najšťastnejším riešením. Tarot sa prikláňa k hospodárnosti k dodržiavaniu starších zmlúv, ktoré zaručujú stabilitu.

Zdravotníctvo, zdravie: Miernosť, Smrť, Obesenec

Nad jestvujúcim systémom zdravotníctva akoby zvonil „umieračik“.Naše zdravotníctvo je pred kolapsom. Do roka a do mesiaca sa tento systém zmení. Mesiac síce nepraje operáciám a veľkým zákrokom na zuboch, o to viac podporuje prevenciu či už sa to týka kĺbov, kostí všeobecne, alebo zubov. Podporuje cvičenia a pohyb. Zaznamenáme zvýšený počet ľudí chorých na chrípku, ťažšie zvládnu tento mesiac ľudia so zníženou imunitou, na ochorenia sa podpíšu výkyvy počasia.

Láska: Panovník, Blázon, Božie súdy

Deti narodené v tomto mesiaci sú Bohom požehnané. Každý dostane to, čo má dostať. Zmena partnera bez dobrého zváženia, či rozchod partnerov bez rozmyslu môže priniesť vážne problémy až na dvadsať rokov. Vo vzťahu bude dôležitá vyváženosť, otvorenosť a čestnosť. Nebojte sa povedať čo vo vnútri naozaj cítite a hovorte aj o veciach, ktoré ste skrývali hlboko v duši. Partner nemusí ani tušiť, čím sa trápite a čo vás vlastne teší. Dajte do vzťahu aj trocha detskej hravosti a pozrite sa na seba očami detí

Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čítaj poznámky (2) / napíš poznámku

aktuálne diskusie:
poteseniefenix04.Sep:00:59

čitateľov: 49862   verzia pre tlačiareň

fotogaléria
Mar 31, 2019

zilina 32.jpg / ilustračné

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (3346)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galérie

stručné sms správy