ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50031

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 129 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Akoqypanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na september 2013
@ veštenie -> tarot     2.9. 13, 04:43

Všeobecné tendencie: Vládkyňa, Veža, Panovník

Zem, obloha, príroda a všetko okolo nás bude sa prejavovať veľmi silným energetickým nábojom. Ľudia žijúci bezprostredne v prírode budú pociťovať až nadbytok energie. Budeme musieť vyburcovať schopnosť prispôsobiť sa a pri zmene energií fungovať a naučiť sa nimi zaobchádzať. Ľudia, ktorí sú príliš strnulí, nepoddajní a tvrdohlaví budú atakovaní až zúrivosťou, agresivitou i sklonom k násiliu. Budeme potrebovať veľa trpezlivosti.

Politická scéna: Sila, Mág, Veľkňažka

Bude tak, ako povie principál, či vedúca osobnosť a to aj napriek mnohým polemikám. Veľmi otvorene sa bude hovoriť o potrebe prílivu mladých mozgov. Karty naznačujú, akoby v politike mala nastať nová éra.

Ekonomika, financie:Smrť, Božie súdy,Veľkňaz

Prichádza „hodina rozhodnutia", ale aj vyjasnenia a hodnotenia všetkého, čo sa udialo v hospodárstve za posledných dvadsať rokov. Všetko bude spočítané. Vynorila sa mi predstava tunela, ktorý sa prepadol a na dne sa objavili príčiny, prečo sa tak stalo. Môžeme hovoriť o škandáloch, ktoré sa udiali v minulosti. Ale ktoré sa budú riešiť teraz. Bude musieť odísť veľké množstvo politikov, s ktorými tieto veci súvisia. Vidím tu aj pokus riešiť situáciu samovraždou. Bude to veľká „čistka“. Do niektorých záležitostí vstúpi EU. Vidím tu jej aj vplyv Nemecka a dohody s Ruskom. Všetko čo sa bude diať je snaha o znovuzrodenie pravdy za cenu krutých odhalení a odchodu diskreditovaných.

Zdravie: Hviezda, Blázon, Svet

V septembri by sme si mali užiť ešte letnejšie počasie. Mnohí odídu a mnohí sa narodia. Mesiac je vynikajúci na naberanie síl, ak máte, neváhajte a zoberte si dovolenku, alebo choďte do kúpeľov. Relax vám pomôže dvojnásobne. September bude vplývať na ľadviny a lymfatický systém. Veľmi prospejú najmä všetky očistné kúry krvi.

Láska: Slnko, Koleso osudu, Obesenec

Pre lásku je to silný mesiac, osudový, zlomový. Kto si partnera váži a vo vzťahoch panuje úcta, tam ju slnko prežiari radosťou. Vzťahy sa tak vyjasnia, že hádky napríklad o financiách alebo iných veciach sa vytratia. Začne sa prejavovať súdržnosť rodín, bude ju spájať láska. Rozhodujúci vplyv v rozhodovaní ako ďalej bude na ženách. Koleso osudu však hovorí aj o tom, že ak vzťahy zastali na bode, kde si už niet čo povedať, tak sa rozpadnú. Významnú úlohu žien zaznamenáme aj v spoločenskom živote.

 


Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 20035   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE