ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50019

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 118 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: LanceGom

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 16. do 22. septembra 2013 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     17.9. 13, 04:42

Slnko sa nachádza v znamení Panny a v nedeľu vstupuje do znamenia Váh. Merkúr je v znamení Váh a je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca, v kvadráte s Jupiterom v znamení Raka a v opozícii s Uránom v znamení Barana. Venuša a Saturn sú v znamení Škorpióna a sú v spoločnej konjunkcii. Saturn je v kvadráte s Marsom v znamení Leva a Mars je v trigone s Uránom. Urán je v kvadráte s Plutom a Neptún v znamení Rýb je v trigone s Venušou. Konštelácia prináša vyplavenie starých problémov na povrch. Mesiac dorastá a spln dosahuje vo štvrtok.

Pondelok: Mesiac je v znamení Vodnára a je v trigone s Merkúrom a v opozícii s Marsom. Dávame si pozor na nohy a odpočívame s nimi položenými vyššie. Je potrebné sa donútiť ku aktivite, ale vyhýbame sa konfliktom a opatrnosťou i úrazom.

Utorok: Mesiac je v znamení Rýb o15.58 hod. a je v konjunkcii s Neptúnom, v trigone s Venušou a Saturnom. Vládca znamenia Rýb je Neptún nachádzajúci sa vo vodnom živle. Vplýva na citlivosť a vnímavosť.

Streda: Mesiac je v trigone s Venušou, Saturnom a Jupiterom a je v opozícii so Slnkom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na prsty na nohách, chodidlá a lymfatický systém. Dbáme na pohodlnú obuv a striedame ju.

Štvrtok: Mesiac dosahuje spln o 13.13 hod. a je v opozícii so Slnkom. Mesiac o 18.58 hod. vstupuje do znamenia Barana, kde je vládca Mars a Pluto nachádzajúce sa v ohnivom živle a vplývajúce na nadšenie z nových a nevyskúšaných vecí.

Piatok: Mesiac je v konjunkcii s Uránom, v kvadráte s Plutom a Jupiterom, v opozícii s Merkúrom a v trigone s Marsom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na obličaj, čelo a žalúdok. Pozor na náhle nepriaznivé zmeny.

Sobota: Mesiac je v opozícii s Merkúrom. Pri športovaní môžeme viac riskovať a je dobré tráviť voľnú chvíľu v prírode alebo so zvieratami. V záhrade sa pripravujeme na chladnejšie obdobie a v prípade sucha dôkladne zalievame.

Nedeľa: Slnko vstupuje do znamenia Váh o 22.44 hod. a je v trigone s Plutom a v opozícii s Venušou a Saturnom. Mesiac vstupuje do znamenia Býka o 00.33 hod. Je v zemitom živle s vládcom Venušou. Prevláda preto materializmus.

 

Kontakt: 055 / 62 517 10

Foto: Marek Bednář


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 17547   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE