ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53646

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 109 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: qbobrxttag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 8. do 14. apríla 2013 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     7.4. 13, 11:36

Slnko sa nachádza v znamení Barana a je v konjunkcii s Venušou a Marsom tiež v znamení Barana. Slnko je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Urán v znamení Barana je v kvadráte s Plutom. Neptún v znamení Rýb je v trigone so Saturnom v znamení Škorpióna. Merkúr je na konci znamenia Rýb a v nedeľu vstupuje do znamenia Barana. Jupiter je v znamení Blížencov. Mesiac dosahuje Nov v stredu. Planetárna konštelácia zmierňuje svoj negatívny účinok.

Pondelok: Mesiac opúšťa znamenia Rýb a o 21.02 hod. vstupuje do znamenia Barana. Mesiac je v konjunkcii s Merkúrom. Vládca znamenia Barana je Mars s Plutom, ktorý mu dáva nádych geniality. Živel ohňa dáva Baranom nadšenie pre všetko nové aj nevyskúšané.
 
Utorok: Mesiac je v konjunkcii s Uránom a v kvadráte s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na obličaj, čelo a čelové dutiny a žalúdok. Unáhlenosť a prílišný vplyv elektroniky je v určitých prípadoch deštrukčný.
 
Streda: Mesiac je v Nove o 11.35 hod. a je v konjunkcii so Slnkom, Marsom a Venušou. Zameriavame sa na prírodné materiály nielen v obliekaní, ale aj v nábytku a stavbe domu. Stravujeme sa čo najjednoduchšie. Doporučuje sa postiť.

Štvrtok: Mesiac je o 5.22 hod. v znamení Býka a je v konjunkcii s Venušou, Marsom, v opozícii so Saturnom a v trigone s Plutom. Vládca znamenia Býka je Venuša nachádzajúca sa v zemitom živle a vplývajúca na hmotné umenie a krásu.

Piatok: Mesiac je v trigone s Plutom a v opozícii so Saturnom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na krčnú chrbticu, hlasivky, štítnu žľazu, nosohltan a chránime sa pred prechladením, nepijeme studené nápoje.

Sobota: Mesiac je v sextile s Merkúrom a vstupuje do znamenia Blížencov o 16.13 hod. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplývajúci na vzdelanie, rozum, chápavosť a pamäť.

Nedeľa: Merkúr o 3.41 hod. vstupuje do znamenia Barana a Mesiac je v konjunkcii s Jupiterom a v sextile s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na pľúca, ramená a ruky a nervový systém. Nezaťažujeme uvedené časti tela.

Kontakt: 055 / 62 517 10

Foto: Marek Bednář


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 17208   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE