ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53646

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 112 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: qbobrxttag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 25. februára do 3. marca 2013 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     18.2. 13, 10:23

Slnko sa nachádza v znamení Rýb a je v konjunkcii s Venušou v znamení Vodnára, s Neptúnom v znamení Rýb a je v trigone so Saturnom v znamení Škorpióna a v kvadráte s Jupiterom v znamení Blížencov. Urán je v znamení Barana a je v kvadráte s Plutom v znamení Kozorožca. Merkúr a Mars sú v znamení Rýb vo vzájomnej konjunkcii a v druhej polovici týždňa budú v konjunkcii so Slnkom. Venuša v utorok vstupuje do znamenia Rýb a je v konjunkcii s Neptúnom a obe planéty sú v kvadráte s Jupiterom. Mesiac dosahuje spln v pondelok. Konštelácia vytvára silnejšie emócie a unáhlenosť v rozhodovaní.

Pondelok: Mesiac je v znamení Panny o 7.52 hod. a je v opozícii s Venušou, Neptúnom a Slnkom. Vládca znamenia Panny je Merkúr nachádzajúci sa v zemitom živle a vplýva na pevnosť, pracovitosť i vzdelávaní. Darí sa v službách.

Utorok: Venuša o 3.05 hod. vstupuje do znamenia Rýb. Mesiac je v trigone s Plutom, v opozícii so Slnkom, Merkúrom a Marsom a v sextile so Saturnom. Po zdravotnej stránke sú ovplyvnené orgány nachádzajúce sa v spodnej časti brucha.

Streda: Mesiac je v znamení Váh o 14.02 hod. je v opozícii s Merkúrom a Marsom. Vládca znamenia Váh je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle a vplývajúca na umenie, krásu, tvorbu ale nehmotného charakteru.

Štvrtok: Mesiac je v kvadráte s Plutom, v opozícii s Uránom a v trigone s Jupiterom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na dostatok tekutín, pijeme mierne vlažnú vodu a to hlavne v prvej polovici dňa kvôli ľadvinám.

Piatok: Mesiac je v znamení Škorpióna o 18.33 hod. a tam je vládca Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle, kde prevláda citlivosť, vnímavosť ale aj podozrievavosť a silné vášne. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na reprodukčné orgány a močový mechúr.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii so Saturnom, v trigone s Venušou, Neptúnom, Slnkom a Merkúrom. Harmonická konštelácia praje seniorom a pri trpezlivosti a používaní tradičných liečebných metód zlepšuje zdravie.

Nedeľa: Mesiac o 22.11 hod. vstupuje do znamenia Strelca a je v trigone so Slnkom, Merkúrom a Marsom. Vládca znamenia Strelca je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na vzdelanie a poznávanie ďalekých krajín.

Kontakt: 055 / 62 517 10

Foto: Marek Bednář


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 14205   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE