ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50031

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 121 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Akoqypanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na november
@ veštenie -> tarot     3.11. 12, 17:52

Odkaz na november:

Uctiť si predkov po celý mesiac, nielen 1. a 2. novembra. Radila by som veľké upratovanie urobiť už do polovičky novembra a vytvoriť si tak priestor na atmsféru Vianoc. Ak sa chceme udržať v kondícii aj v novembri, za každého počasia by sme mali stráviť na prechádzke minimálne štyridsať minút. Keď ste osamelí, adoptujte si psíka. Pomôžete nielen jemu, ale predovšetkým sebe. Namiesto televíznych seriálov siahnite po klasických románoch a zistíte, že každý prežil trýzeň ducha, každá spoločnosť sa borila s problémami, teda nielen tá naša.

Všeobecné tendencie: Blázon, Obesenec, Veža

Atmosféra bude nabitá panikou, najviac budú trpieť už psychicky chorí. Povrchné informácie, polopravdy a niekdy až nezmysly sa pokúsia zakryť pravdu a mnohí ľudia prepadnú strachu, žiaľ aj úvahám skoncovať so životom. Hľadajte preto pokoj vo vnútri duše a nepodľahnite hystérii. Všetko čo sa deje je normálne. Tento mesiac je aj o tom, že sa máme naučiť prijímať veci tak, tak ako sa dejú. Najlepšie budú na tom ľudia, ktorí žijú v spojení s prírodou, pretože práve toto spojenie im dodáva silu. Je tu výzva pre ženy, ktoré zabudli v návale práce na seba, aby si dopriali oddych a urobili všetko pre svoju krásu. Obozretnosť treba mať na cestách, vidím tu veľké množstvo havárií. V polovici mesiaca dôjde k výpadku elektrickej energie, nepodľahnite panike, zachovajte pokoj, všetko dopadne dobre. Budú aj záplavy, ale nie u nás. Aktivizovať sa budú predstavitelia náboženských hnutí, ale aj siekt. Zvýšenú starostlivosť o svoje zdravie a užívať si pokoj by mali tehotné.

Politická situácia: Veľkňažka, Milenci, Sila

Nebezpečná bude nerozhodnosť. Verejnosť sa dozvie iba dvadsať percent z toho, čo pripravujú strany. Vnímam to ako ticho pred búrkou. Za oponou sa pripravuje voľba prezidenta. Prebehne aj stretnutie a veľmi vážne rokovania na najvyššej úrovni s Prahou. Vidím tu veľmi vážne chorého politika v znamení Leva.

Ekonomika, peniaze: Diabol, Veža, Spravodlivosť

Vytiahli sme tri najkomplikovanejšie tarotové karty. Hovoria o veľkých ekonomických problémoch v EU, pripomína to hru domino. Pád, po prevalení sa rozsiahleho podvodu jednej z členských krajín. Jestvujúca mena dostane veľkú ranu, čo sa u nás prejaví vo zvýšenom tlaku exekútorov pod záštitou práva. Preto neodporúčam pôžičky napríklad na darčeky. Veľa majetkov zmení majiteľa, mám tu asociáciu na novodobé otroctvo. Všetky právne veci si dajte do poriadku. Vážna porucha atómovej elektrárne spôsobí, že v EU sa začne uvažovať o bezpečnosti využívania tejto energie.

Zdravie: Veľkňaz, Panovník, Koleso šťastia

Nebojte sa, po ťažkých časoch sa začne všetko od znova. Obrat k lepšiemu podmieni zavedenie prísnej disciplíny. Veľmi pozitívnym rozhodnutím bude prísne rozdeľovanie a kontrola rozdelených peňazí. Za reorganizáciou bude Nemecko. Pozor na zlomeniny, najviac zamestnaná bude chirurgia. Nebojte sa telo zásobiť vitamínmi aj minerálmi.

Láska: Miernosť, Pustovník, Cisárovna

Pozornosť sa upriami na ženskú krásu, v móde zavládne tak trochu dekadencia. Vzťahy, ktoré majú momentálne problémy, ale sú spojené silným putom, sa nerozpadnú. Rozpad zaznamenajú tie, kde nebola dôležitá vzájomná podpora. Zaznamenáme návrat k starým láskam, starým, niekdajším partnerským vzťahom. Budeme schopní odpúšťať staré, často malicherné hriechy. Vo vzťahoch bude najviac cenený pocit súdržnosti a dôvery. Do popredia sa dostane rodina.

 Kontakt: +421 948 104 689
 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 11386   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE