ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50031

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 131 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Akoqypanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na august
@ veštenie -> tarot     4.8. 12, 08:30

Všeobecné tendencie: Pustovník, Smrť, Božie súdy

Horúci mesiac, najmä vo svojom strede. Za tým príde ale veľa vody najmä na juhu. Je pravdepodobné, že sa „pretrhne“ jedna menšia priehrada. Pri myšlienke na počasie ľudia dostanú odpoveď asi v tom zmysle, že čo sme si svojou neúctou k Zemi a chamtivosťou narobili, to máme. Médiá sa budú zaoberať slávnou svadbou a dovolenkou jedného z politikov. Slovákov zaujme aj jeden historický novo objavený artefakt. Celkovo bude atmosféra pripomínať vrenie pod pokrievkou, niektoré veci prepuknú až koncom mesiaca. Výborný mesiac na samovzdelávanie.

Politická scéna: Obesenec, Svet, Mesiac

Karty hovoria o ilúziách a podvodoch. Politika sa dostáva do patovej situácie, jej protagonisti sú tak rozhádaní, že nevedia čeliť tlaku zahraničia, a tak môžu vytvoriť podmienky pre vstup mocenských záujmov iných krajín na Slovensko. Stranícka obmedzenosť môže spôsobiť, že na naše územie vpustia „Trójskeho koňa“. Ak sa tak stane, osem rokov Slovensko nečaká nič dobré, zaznamenáme veľký odliv mladých, talentovaných ľudí. Dôležitá je zodpovednosť, ak sa politici spoja, do dvoch rokov sa Slovensku začne dariť. Jedna z dám, ktorá je momentálne chorá, ešte veľmi úspešne vstúpi do politiky. Karta Obesenec hovorí o tom, že záleží na rozhodnutí Slovákov, nie je vylúčené referendum, ale javí sa mi ako buď málo propagované, alebo nežiaduce. Politici, ktorí dovolia rozhodovať cudzím o veciach Slovenska, sú podplatení a akoby našej krajine spôsobovali smrť. Politike by pomohli mladí, vzdelaní ľudia.

Peniaze: Striedmosť, Veľkňažka, Panovníčka

Hlavná cesta je skromnosť. Ak sa budeme držať sedliackeho rozumu, bude dobre. Vidím tu zmluvy s Nemeckom a Anglickom. Dohody, ktoré urobia podnikatelia v tomto mesiaci, by mali dopadnúť dobre. Karty radia, aby sa politici sústredili na poľnohospodárstvo a nám, aby sme kupovali slovenské výrobky. Ak by sa prijali účinné opatrenia a zákony podporujúce farmárov, naša ekonomická situácia by sa výrazne zlepšila už o dva-tri roky. Dotácie sú potrebné nielen pre rastlinnú, ale najmä živočíšnu výrobu. Prosperovať by mohli činnosti súvisiace so stavebníctvom. Dobré dohody budú s Ruskom a Ukrajinou. Vidím tu úspešné aktivity, niečo ako vynález v oblasti úspor či využitia energií. Ochranná karta hovorí o tom, že Slováci by nemali strácať nádej.

Zdravie: Panovník, Blázon, Koleso osudu

Zdravie bude v celku dobré, možné sú bolesti kĺbov, zubov a problémy so žalúdkom, pozor na parazitárne ochorenia.

Láska: Mág, Sila, Slnko

Vynikajúci mesiac na nové známosti, s veľmi dobrou perspektívou. Vznikne veľa lások „na prvý pohľad“. Veľmi veľa známostí bude mať korene v karmických veciach. Nová láska sa teda neobjaví náhodou. Dobré vzťahy sa upevnia, u slabých nastúpi rozum a rozídu sa.Rada na tento mesiac:

Je pre nezamestnaných., ktorým veľmi želám dobrú prácu.

Tarotové karty, ktoré sme vytiahli, Voz, Láska a Veľkňaz z veľkej arkány a z malej 7 poháre, 10 a 9 - žezlové radia byť najmä aktívnym a zorganizovať si deň tak, ako by boli zamestnaní. Predpoludním venovať čas hľadaniu informácií o voľných miestach, písať do inštitúcií žiadosti, nemať obavy pred odmietnutím. Každý deň od 15. do 16. hodiny meditovať, predstavovať si ako pracujeme, veľmi konkrétne si vybavíme seba pri práci, ktorú by sme radi získali. V podvečer navštevovať známych, ktorí pracujú, pýtať sa úspešných ako sa k zdaru dopracovali. Napísať si vlastný zoznam krokov, ktoré by ich mali priviesť k úspechu a riadiť sa nimi. Vzdelávať sa v obore, ktorý sa im páči, ku ktorému majú blízko. Samovzdelávaniu venovať minimálne tri hodiny denne a predovšetkým naladiť si psychiku tak, že budú úspešní.

spracovala: Katka Bednářová
kontakt:  0948 10 46 89

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 11912   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE