ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53646

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 108 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: qbobrxttag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 7. do 13. januára 2013 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     7.1. 13, 10:04

Slnko sa nachádza v znamení Kozorožca a je v konjunkcii s Plutom a Merkúrom tiež v  znamení Kozorožca. Mars je v znamení Vodnára a je v kvadráte so Saturnom v znamení Škorpióna. Venuša v stredu vstupuje do znamenia Kozorožca a je v kvadráte s Uránom v znamení Barana. Neptún je v znamení Rýb a Jupiter v znamení Blížencov je v trigone s Marsom. Mesiac je v nove v piatok. Planéty podporujú chladnokrvné uvažovanie a konanie na úkor citového.

Pondelok: Mesiac je v znamení Škorpióna a je v konjunkcii so Saturnom, v kvadráte s Marsom a v sextile so Slnkom. Konštelácia negatívne vplýva na staršie osoby. Snažíme sa optimisticky myslieť a tešiť sa z maličkostí.
 
Utorok: Mesiac je v kvadráte s Neptúnom a v trigone s Uránom. Mesiac o 9.30 hod. vstupuje do znamenia Strelca. Vládca znamenia je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na rozširovanie vedomostí, poznávanie a cestovanie.
 
Streda:
Mesiac je v opozícii s Jupiterom a v sextile s Marsom. Venuša o 5.25 hod. vstupuje do znamenia Kozorožca. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na stehná a bedrové kĺby. Darí sa spoločenským a z cudziny prineseným športom.

Štvrtok: Mesiac o 9.56 hod. vstupuje do znamenia Kozorožca a je v konjunkcii s Venušou a Plutom a v kvadráte s Uránom. Vládca zamenia Kozorožca je Saturn nachádzajúci sa v zemitom živle a vplývajúci na pevnosť a chladnokrvnosť.

Piatok: Mesiac je v nove o 20.45 hod. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom a Merkúrom a po zdravotnej stránke vplýva na pokožku a kosti. Chôdza, beh na čerstvom vzduchu pod slnečnou oblohou spevňuje kosti a odstraňuje depresie a pesimizmus.

Sobota: Mesiac je o 10.04 hod. v znamení Vodnára a je v konjunkcii so Slnkom a v sextile s Uránom. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle, vplývajúci na širokú spoločnosť a prináša aj radikálne zmeny v nej.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Marsom, v trigone s Jupiterom a v kvadráte so Saturnom. Nepriaznivá konštelácia vplýva na kolená a nohy. Škodí chlad, zima a náreky starých osôb. Pomáha trpezlivosť, klasická medicína a optimistickí priatelia.

Kontakt: 055 / 62 517 10

Foto: Marek Bednář

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 28795   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE