ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53646

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 106 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: qbobrxttag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 25. júna do 1. júla 2012 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     24.6. 12, 12:29

Slnko sa nachádza v znamení Raka a je v opozícii s Plutom v znamení Kozorožca, v kvadráte s Uránom v znamení Barana a v trigone s Neptúnom v znamení Rýb. Venuša a Jupiter sú v konjunkcii a obe planéty sa nachádzajú v znamení Blížencov. Merkúr v utorok vstupuje do znamenia Leva, Mars je v znamení Panny a Saturn je v znamení Váh. Mesiac dorastá a dosahuje prvú štvrť v stredu. Planetárna konštelácia vyvoláva pasivitu a túžbu si oddýchnuť od všetkého.

Pondelok: Mesiac je v znamení Panny a je v trigone s Plutom. Vládne rozum a materializmus nad emóciami. V záhrade z rána okopávame rastliny a vysádzame a presádzame. V športe sa zameriavame na materiálne vybavenie.

Utorok: Mesiac je o 18.16 hod. v znamení Váh a Merkúr o 3.37 hod. vstupuje do znamenia Leva. Mesiac je v konjunkcii s Marsom a v trigone s Jupiterom. Vládca znamenia Váh je Venuša nachádzajúca sa vo vzdušnom živle a vplývajúca na krásu a umenie.

Streda: Mesiac je o 4.31 hod. v prvej štvrti a v trigone s Jupiterom a Venušou, v kvadráte so Slnkom a v opozícii s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na ľadviny a krížovú časť chrbtice. Pijeme dostatok tekutín.

Štvrtok: Mesiac o 21.33 hod. vstupuje do znamenia Škorpióna a je v konjunkcii so Saturnom a v trigone s Neptúnom. Vládca znamenia Škorpióna je Mars nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplývajúci na citlivosť, vnímavosť a jemnosť.

Piatok: Mesiac je v trigone s Neptúnom a Slnkom a v sextile s Plutom. Mesiac po zdravotnej stránke vplýva na pohlavné orgány a močový mechúr. Pri športe sa zameriame na pomocné triky a v záhrade polievame hlavne skoro zrána.

Sobota: Mesiac je v znamení Strelca o 23.05 hod. Vládca znamenia je Jupiter nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na zmeny, zbieranie vedomostí, cestovanie a po zdravotnej stránke na bedrové kĺby a stehná, tie si chránime pred úrazom.

Nedeľa: Mesiac je v trigone s Uránom a Merkúrom, v opozícii s Jupiterom a Venušou a v kvadráte s Neptúnom. Konštelácia praje športovým podujatiam a spoločenským akciám. Úžitok pocítime aj z najnovších elektronických vynálezov.
Kontakt: 055 / 62 517 10

Foto: Marek  Bednář


pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 10406   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE