ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53646

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 103 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: qbobrxttag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 21. do 27. mája 2012 / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     21.5. 12, 03:23

Slnko sa nachádza v znamení Blížencov. Slnko je v konjunkcii s Jupiterom a Merkúrom a obe planéty sú na konci znamenia Býka. Merkúr vstupuje do znamenia Blížencov vo štvrtok. Slnko je v kvadráte s Neptúnom v znamení Rýb a Marsom v znamení Panny. Mars a Neptún sú v opozícii. Venuša v znamení Blížencov je v trigone so Saturnom v znamení Váh, Pluto v znamení Kozorožca je v trigone s Marsom, Urán je v znamení Barana a Merkúr je v konjunkcii s Jupiterom. Mesiac je v pondelok v nove. Konštelácia planét vytvára špekulácie jednostranne zamerané pre materialistov a škodiace citlivým a duchovne vyzretým osobám.

Pondelok: Mesiac je v znamení Blížencov o 0,06 hod. Mesiac je v konjunkcii so Slnkom, Merkúrom a Jupiterom a v kvadráte s Neptúnom a Marsom. Vládca znamenia Blížencov je Merkúr nachádzajúci sa vo vzdušnom živle.

Utorok: Mesiac je v konjunkcii s Venušou a v trigone so Saturnom. Mesiac vplýva na pľúca, ramená a ruky a nervovú sústavu. Doporučuje sa cvičiť jogu a viac meditovať. V záhrade rastliny, ktorým sa nedarí odstránime odstraňujeme škodcov a prihnojíme trvalky a kvitnúce rastliny.

Streda: Mesiac je o 12.32 hod. v znamení Raka. Mesiac je v trigone so Saturnom a Neptúnom a v konjunkcii s Venušou. Vládca znamenia Raka je Mesiac nachádzajúci sa vo vodnom živle a vplývajúci na emócie , rodinnú súdržnosť a komunitu.

Štvrtok: Merkúr o 12. 06 hod. vstupuje do znamenia Blížencov. Mesiac je v kvadráte s Uránom, v trigone s Neptúnom, v sextile so Slnkom a v opozícii s Plutom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na žalúdok a trávenie a neprejedáme sa.

Piatok: Mesiac je v kvadráte so Saturnom, v sextile s Jupiterom  a Mesiac o 23.12 hod. Vstupuje do znamenia Leva, kde je vládca Slnko nachádzajúce sa v ohnivom živle a vplývajúcom a hrdosť, aktivitu a smelosť a odvahu.

Sobota: Mesiac je v sextile so Slnkom a Merkúrom a v trigone s Uránom. Po zdravotnej stránke si dávame pozor na srdce, krvný tlak a cievy. Vyhýbame sa náhlej záťaži fyzickej a psychickej. Nedoporučuje sa robiť dlhú výdrž v obrátených polohách.

Nedeľa: Mesiac je v sextile s Venušou a Saturnom. Pri športovaní škodí egoizmus a v záhrade vysievame cukrovú kukuricu, fazuľu, tekvicu, uhorky a sadíme kríčkovú fazuľu, paradajky, zeler a papriku. Všetko dôkladne zavlažíme.


Kontakt: 055 / 62 517 10

Foto: Marek  Bednář

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 20658   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE