ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50031

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 129 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Akoqypanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.S Eliškou Vysloužilovou o roku 2012: I. časť
@ veštenie -> tarot     15.1. 12, 04:59

S pani Eliškou sme pre vás pripravili výklad na celý rok 2012, rozdelili sme ho na štvrťroky a dnes prinášame prvú časť


Prvý štvrťrok roku 2012

Veľká arkána: Slnko, Veľkňažka, Diabol
Malá arkána: Princ pohárov, Kráľ diskov, 8 mečov

Prioritný bude boj medzi dobrom a zlom. Veľkňažka je jemná energia, krásna ušľachtilá hudba, zatiaľ čo Diabol je prenikavá, až agresívna energia ako „hausovská“ muzika. Bude tu veľa energie a na akú ju prepneme, bude záležať na nás. Uprednostníme silné vášne, vynucovanie si vecí, alebo duchovný aspekt, budeme poznávať, vzdelávať sa, pozerať sa na život pozitívne? Akoby sme dostali dve možnosti – jemnosť, intuíciu, nechať veci plynúť, alebo veci znásilňovať a prispôsobovať si ich podľa svojich predstáv za každú cenu. Môžeme si celú atmosféru predstaviť, ako keď kryhy plávajú po rieke a my sa nachádzame na jednej z nich. Odrazu praskne a my sa musíme rozhodnúť, či skočíme na pravú alebo ľavú stranu. Nepomôže nám úvaha, nie je na ňu čas. Pomôže nám srdce, ono nám ukáže správnu cestu. Čiže či to budú otázky lásky alebo  majetku, budeme stáť pred rozhodnutím, či použijeme dobro a citlivosť alebo energiu sily na dosiahnutie cieľa. Králi dostávajú ako znaky vládnutia jablko a žezlo. Podľa kariet budeme musieť používať vyrovnane obe energie. Ak by sme totiž sústavne používali iba jednu energiu, nastala by nerovnováha, a to nie je dobré.

V tomto období budú naše emócie veľmi silne pracovať, treba sa nám ich naučiť držať na uzde. Ďalšou úlohou je dať si do poriadku majetkové pomery. Všetko čo je spojené so zemou, si vyžaduje našu pozornosť. Silovú energiu by sme mohli využiť na opravu bytov a domov. Pre svoje telo ju môžeme využiť pri cvičení.

Každý z nás by mal do marca absolvovať preventívnu prehliadku a neodkladať žiadne vyšetrenia! Čakajú  nás ťažšie časy a mali by sme na ne byť po fyzickej stránke pripravení.

Zabezpečiť by sme sa mali aj materiálne tak, aby sme nezostali zaskočení. Teda investovať s rozvahou, do užitočných a potrebných vecí. Neodkladajte to čo treba urobiť, lenivosť sa nevyplatí, budeme na ňu doplácať minimálne tri roky.

Zvládnuť musíme aj nápor duchovných a duševných energií. Bude veľmi silný. Poznávanie a vzdelávanie sa bude našou hlavnou úlohou.


Slovensko je v prvom štvrťroku chránené, karty hovoria o tom, že naša krajina bude požehnaná spolu s Poľskom. Ostatné krajiny na tom budú horšie, akoby sa nad nimi stmievalo. Chránia náš i duše predkov.

Je to len na nás, ako budeme narábať s energiami, len si treba uvedomiť, že sami pred sebou sme za všetko zodpovední. Nemôžeme zvaľovať vinu na druhého, v konečnom dôsledku robíme rozhodnutia my.

V zdraví nás potrápi najmä chrbtica, priedušky a pľúca. Fajčiari by mali uvažovať o ukončení tohto zlozvyku. Po marci by sa u nich mohli objaviť vážne problémy. Treba využiť i „slabé“ slnko a čo najviac sa na ňom pohybovať, pomôže nám predísť mnohým chorobám.

V politike nás už asi nič neprekvapí, muž a žena držia stále našu krajinu, stále častejšie budeme vystavovaní hrubej manipulácii, tí jemnejší ju ľahšie rozpoznajú.  

V láske bude veľmi veľa očakávaní, ktoré sa však žiaľ nenaplnia. Partneri, ktorí sú jemnejší budú vývojom udalostí viac sklamaní a neunesú ťarchu spoločného života, budú voliť rozchod. Hrozí rozpad i dlhodobých vzťahov.


kontakt:  0948 10 46 89

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 15115   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE