ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50031

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 122 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Akoqypanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 31. októbra do 6. novembra / Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     30.10. 11, 09:08

Slnko je v znamení Škorpióna a je v sextile s Plutom v znamení Kozorožca a v opozícii s Jupiterom v znamení Býka. Pluto je v trigone s Jupiterom. Merkúr je v konjunkcii s Venušou. Obe planéty vstupujú v stredu do znamenia Strelca a sú v trigone s Uránom v znamení Barana a v kvadráte s Neptúnom v znamení Vodnára a Marsom v znamení Leva. Neptún je v opozícii s Marsom a v trigone so Saturnom v znamení Váhy, Mars je v sextile so Saturnom. Mesiac je v dorastajúcej fáze a prvú štvrť dosahuje v stredu. Nepriaznivá konštelácia ohrozuje majetok, úspory a vytvára živnú pôdu pre podvodníkov.

Pondelok: Mesiac je v konjunkcii s Plutom, v sextile so Slnkom a v trigone s Jupiterom. V záhrade odstraňujeme zbytky rastlín, hnojíme organickým hnojivom a zeminu prekypríme. Investujeme do zemitých záležitostí.

Utorok: Mesiac o 23.08 hod. vstupuje do znamenia Vodnára a je v kvadráte so Saturnom. Vládca znamenia Vodnára je Urán nachádzajúci sa vo vzdušnom živle a vplývajúci na širokú verejnosť  a nastolenie nových vecí miesto starých.

Streda: Venuša vstupuje o 10.02 hod. do znamenia Strelca a Merkúr vstupuje do rovnakého znamenia neskôr o 18.03 hod. Mesiac je v kvadráte so Slnkom a Jupiterom. Mesiac dosahuje prvú štvrť o 17.38 hod. Dávame si pozor na majetok a zdravie.

Štvrtok: Mesiac je v trigone so Saturnom a v opozícii s Marsom. Po zdravotnej stránke si chránime nohy a členky pred úrazom, obujeme si celé kvalitné topánky.  Nestojíme dlho na jednom mieste a cvičíme obrátené pozície z jogy.

Piatok: Mesiac je v opozícii s Marsom, v konjunkcii s Neptúnom, v kvadráte s Merkúrom a Venušou, v sextile s Jupiterom a v trigone so Saturnom. Mesiac vstupuje o 8.18 hod. do znamenia Rýb. Vládca znamenia je Neptún a Jupiter.

Sobota: Mesiac je v trigone so Slnkom. V znamení Ryby prevláda vodný živel a po zdravotnej stránke sú ohrozené prsty na nohách, klenba nôh a priehlavkové kostičky. Sledujeme aj lymfatické uzliny. Pomáha pokoj a harmónia.

Nedeľa: Mesiac je v konjunkcii s Uránom a v trigone s Merkúrom a Venušou. Mesiac o 20.02 hod. vstupuje do znamenia Barana. Vládca znamenia je Mars nachádzajúci sa v ohnivom živle a vplývajúci na hlavu, obličaj a čelové dutiny.

 

kontakt: 055 62 517 10

Foto: Marek Bednář

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 14999   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE