ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50020

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 120 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: HansnikTig

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.August z pohľadu tarotového výkladu Elšky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     7.8. 11, 02:42

Všeobecné tendencie: Spravodlivosť, Mág, Veža

Ide o schopnosť rozpoznať a ovládať určité veci. Budeme sa učiť ovládať nie živly, ale ich následky. Mesiac je v znamení veľkých výkyvov počasia, prívalových dažďov, niekedy až takých, že bude musieť prísť na pomoc armáda. Nielen vo svete, ale aj u nás zaznamenáme seizmickú činnosť, bude sa hovoriť aj o sopke na východe našej krajiny. Meteorológovia, geológovia a záchranári budú v pohotovosti. August by som hodnotila ako merkúrovský a marsovský, čiže budeme pociťovať napätie, výbojnosť, veci však dáme do poriadku len rozumom, do riešenia situácií musíme zapojiť intelekt.  


Politická scéna: Rovnováha, Panovníčka, Lev

Politická scéna pripomína čertovu krabičku. Všetci sú rozhádaní, ale veci idú dopredu. Úspešná žena robí veľa dobrého pre Slovensko i keď jej situáciu komplikujú útoky mužského ega. (Ženy v tomto mesiaci budú úspešnejšie ako muži.) Na Slovensku možno očakávať významnú návštevu zo zahraničia. (Vychádza to na Nemecko alebo Taliansko.) Bude to žena, ktorá svojou charizmou vyjedná pre Slovensko úspešné zmluvy práve prostredníctvom tejto návštevy so vzdialenými štátmi. Spojenectvom s ČR dosiahne významný postup pri riešení politických, ale aj ekonomických záležitostí. Politika ide dobrým smerom najmä v prijatí zmlúv a zákonov. Muži sa budú snažiť presadiť na úkor žien, ale nebudú veľmi úspešní. Riešiť politici budú najmä agrárne veci.


Ekonomika, financie: Veľkňaz, Pustovník, Vladár

Napriek tomu, že nie sme bohatí, karty radia ísť pomaly, ako si robiť dlhy. Máme nad sebou ochranu, takže naša jestvujúca situácia sa nezhorší. Nemecko alebo Švajčiarsko nám bude výrazne pomáhať. Napriek „daru“ vladárovi, alebo práve preto, sme chránení. Veľa sa bude hovoriť o novej mene. Urobia sa dobré obchody v súvislosti s poľnohospodárstvom. Navonok to tak síce nevyzerá, ale naša ekonomika bude stabilná.


Zdravie: Diabol, Hviezda, Mesiac

Ako najkritickejšie sa zdá byť v auguste zdravie. Pozor si musia dať ľudia, ktorí majú problémy so srdcovo-cievnym systémom. Ohrozené sú tiež lymfy, nohy, členky a aj psychika. Pozor na striedanie nálad, chorobný smútok či agresivitu. V tomto mesiaci radím vôbec nepiť alkohol. Vodný živel je nevypočitateľný. Senzibilní ľudia reagujúci na počasie to budú mať ťažšie. Môžu sa objaviť infekčné ochorenia z tzv. nečistých rúk.


Láska, vzťahy: Súdy, Blázon, Milenci

V auguste budú ľudia nečakane meniť smer záujmu i svojich úvah v súvislosti s láskou. Vzniknú mnohé silné lásky ale aj zaľúbenia. Vášne vzplanú vo veľmi veľkej intenzite, erotické i sexuálne túžby ovládnu čerstvé i staré vzťahy. Len Boh určí, ktorý smer je správny. Karty varujú pred unáhlenými rozhodnutiami v pozitívnom i negatívnom zmysle.


Kontakt: 0914 104 689

 

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 12150   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE