ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50173

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 114 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: IgsizhevGog

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Júl z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     26.6. 11, 03:46

Všeobecné tendencie: Luna, Milenci, Spravodlivosť

Tento mesiac bude o rozhodovaní sa a prostredná karta hovorí o tom, že vecou voľby je láska. Rozhodnutie bude najdôležitejším slovom v júli. Bude smerovať k nášmu zdraviu, k právnym veciam a k ekonomike. Rozhodnúť sa medzi dvoma možnosťami nebude ľahké a mnohí z nás sa to budeme musieť učiť. Pomôže len triezvosť v uvažovaní a zdravý rozum. Na celkovej atmosfére sa podpíšu veľké výkyvy počasia, emocionálna nestabilita. A naše rozhodnutia budú práve o tom, či dáme prednosť depresiám, sklamaniam, úpadku pred ráznosťou a zodpovednosťou. Tento mesiac bude vplývať na prejavovanie lásky každého z nás a podľa toho sa začne správať aj vo vzťahoch. Najsilnejším faktorom júla je voľba slov. Zvážme teda čo a ako povieme.


Politická scéna: Veľkňaz, Koleso osudu, Pustovník

V politike nastane zvrat v tom zmysle, že sa do nej bude chcieť zapojiť väčšina ľudí svojim rozhodnutím. Začne sa odhaľovať pravda, motívy vysokopostavených ľudí a na základe udalostí, ktoré dá do pohybu jeden z vysokopostavených politikov, každý z nás si vytvorí vnútorný postoj. Nastáva vnútorný bod zlomu a hrozí, že v priebehu 5-10 mesiacov jestvujúca vláda padne. Jedna zo strán na základe ekonomiky sa dostane hore. Druhá, pretože urobí zlé rozhodnutie, bude sa blamovať, bude smerovať k zániku. V júli bude vládnuť múdrosť a spravodlivosť. Veľa sa bude hovoriť o mecenášstve, ale črtá sa tu aj aféra spojená s nie celkom korektným podporovaním nejakej skupiny vysokopostaveného politika. Mienka šírená o tejto osobe sa úplne otočí. Celkovo sa zmení doterajšia verejná mienka.


Ekonomika, financie: Veža, Obesenec, Sila

Karty naznačujú, že môže dôjsť ku kolapsu ekonomiky, ťažko povedať či hlavnou príčinou bude slabá úroda a problémy v živočíšnej výrobe. Vyhliadky však nie sú spočiatku veľmi optimistické. Je tu však aj tarotová karta Sila, teda energia, ktorá nás postaví znova na nohy. Pomoc príde z južanských krajín.


Zdravie: Diabol, Veľkňažka, Voz

Vidím tu veľké rozdiely medzi dennou a nočnou teplotou aj medzi jednotlivými dňami, horúčavy, následne vlhko a dážď. Najviac budú trpieť ľudia, ktorí majú už teraz ťažkosti s kosťami a zubami. Pozor si treba dávať na hrdlo a priedušky. Časté budú aj stavy smútku a nervozity. Zmena klímy si aj u nás vyžiada zmenu životného štýlu a rytmu dňa. Na mieste je už uvažovať o popoludňajšej sieste medzi 12. až 14. hodinou. Neodporúčam tohto roku tráviť oddych pri mori. Viac prospeje pobyt v horách. Ak prispôsobíme život klíme, bude dobre. Veľkňažka prizvukuje vyliečenie a ľahší priebeh ochorení, než sa na prvý pohľad bude zdať.


Láska, vzťahy: Hviezda, Smrť, Znovuzrodenie

Rozdeľovanie vo vzťahoch pokračuje ďalej. Karta Smrť hovorí o tom, že vo vzťahoch musí niečo odumrieť, aby začalo žiť niečo nové a zdravé. Partnerské vzťahy budú preverované najrozličnejšími skúškami a tie málo pevné sa rozpadnú. Silné sa ešte viac zocelia. Veľmi veľa bude záležať na komunikácii. Treba hovoriť otvorene a bude to slovo, ktoré pár spojí, alebo rozdelí.


 Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 17399   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE