ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50031

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 132 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Akoqypanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na rok 2011
@ veštenie -> tarot     26.12. 10, 02:44

Všeobecné tendencie: Božie súdy, Diabol, Ryby

Tento rok sa človek musí ukázať taký, aký je. Dotýkať sa nás bude mimoriadne všetko, čo súvisí so Zemou, kde budú bojovať oheň a voda. Môžeme očakávať veľké pôsobenie živlov cez našu zem, zemetrasenia, činnosť sopiek, vyskytnú sa aj problémy s vodou. Cez všetky katastrofy ale ľudia nachádzajú cestu k sebe, budú sa spájať a pomáhať si.

V tomto roku pribudnú rôzne objavy najmä v lekárstve a geológii. Budú súvisieť aj s hľadaním riešení ako sa dostať z problémov, ktoré nám pripravila príroda ako odpoveď za našu chamtivosť a jej drancovanie. Objaví sa aj veľmi stará baktéria, proti ktorej sa bude hľadať a aj nájde sa liek.

Všetko súvisiace s ekológiou bude na programe dňa. Môžeme očakávať zamorenie väčšieho územia, čo sa stane mementom pre ľudstvo. Božie súdy sú karta, ktorá hovorí aj o tom, že v ľuďoch je dobro a funguje spolupatričnosť s prírodou, preto sa otázky ekológie budú nástojčivo dotýkať každého z nás. Do popredia sa veľmi dostanú i rodinné väzby a zvýši sa potreba priamej komunikácie medzi ľuďmi.

Bojujúci oheň a voda budú mať vplyv aj na ovzdušie, nie v zmysle jeho otrávenia, ale na istý čas prestanú fungovať počítačové siete a telekomunikačné prostriedky.

 

Slovensko - politika: Láska, Trpezlivosť, Veža

Politická scéna bude veľmi rozkývaná. Ľavicové strany sa spájajú, je za tým starší muž. V pravici bude veľký rozkol a vidím tu aj rozpad. Bude sa etablovať „stredová“ strana, ktorá sa ujme iného spôsobu vlády. Hrozia škandály a veľké. Novú, mladú stranu, ktorá bude mať hlavné slovo, povedú neskorumpovaní ľudia. Do zostavenia vlády bude mať čo povedať KDH. Rok 2011 bude o vyrovnávaní protipólov a nachádzaní rovnováhy. V politike budú mať vplyv iba tie strany, ktoré nekričia a nerobia cirkusy. Tieto procesy by mali prebehnúť v máji, júni.

 

Ekonomika: Mág, Mesiac, Smrť

Rok bude v ekonomike prelomový. Môžeme očakávať pád eura – pravdepodobne v novembri. Slovensko samo o sebe nebude mať problémy, bude reagovať na to, čo sa deje vo svete. Svet bude smerovať k hlbokej kríze, dohody akoby prestali jestvovať a Slovensko sa s najväčšou pravdepodobnosťou bude musieť vrátiť k svojej mene. V jednej chvíli akoby u nás platili niečo ako lístky, kým sa všetko vyrieši. Slovensko ostane stáť na vlastných nohách. Na udržanie našej ekonomiky bude mať vplyv ropa a plyn, a preto sa budú hľadať iné zdroje odberu ako z Ruska, kde vzniknú vážne problémy.

 

Zdravie: Hviezda, Pustovník, Lev

Vyzerá to tak, akoby sme boli postavení pred šetrenie jedlom, čo nám v konečnom dôsledku pomôže ku zdraviu. Osveta o zdravom životnom štýle a aj povedomie smerujúce ku ozdraveniu sa zvýši. Vďaka aj vplyvom z vonku sa veľmi dobre bude dariť ľuďom chorým na srdce a s tráviacimi problémami. Nie je to rok, ktorý by prinášal choroby.

 

Láska: Panovníčka, Voz, Noc

Vzťahy prejdú sitom. Tie čisté prekonajú krízy ako sa hovorí, pár zostane v dobrom i zlom. Treba si uvedomiť, že vonkajšie okolnosti nebudú ľahké, preto záťaž vydržia len naozaj páry, ktorých spája láska, porozumenie, dôvera a úcta.  Je tu naznačená aj zvýšená pôrodnosť, ale napríklad aj zvýšená hádavosť. Sú to ženy, ktoré dokážu predovšetkým vytvoriť v domovoch harmóniu, preto je na nich kladená v tomto roku veľká zodpovednosť. Všetky krízy vnímajme ako skúšky a úprimné odpovede nás určite dovedú k ich dobrému riešeniu pre oboch.

 

 

Rada pútnikom: Blázon, Svet, Koleso osudu

Je koniec vecí za uplynulých 21. Každý z nás bude stáť pred úplne novým životom, čistým listom. Svoje návyky a zvyky by sme mali odhodiť. Je to veľmi prelomové obdobie, máme šancu očistiť sa od karmických spojení, čo je veľký dar. Nové úlohy, začiatky. Všetky tie karty radia, aby sme začali využívať svoje najlepšie schopnosti, obnovili na čo sme mali talent. Kto má viac ako 21 rokov, môže začať nový život. Položte si otázky, ako by ste si zariadili život, keby vás už čakal iba rok a zariaďte si ho tak. Moja rada - Treba zabudnúť na minulosť, tá už neexistuje, budúcnosť je sen, a preto treba žiť súčasnosťou.

 

kontakt: 0914 104 689

 

Pani Eliška vykladala z veľmi starých francúzskych tarotových kariet

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 28686   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE