ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50031

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 126 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Akoqypanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.S pani Eliškou o problematickom hľadaní cesty
@ veštenie -> tarot     2.12. 10, 06:51

Možno ste si všimli, že sme nezaradili do mesačného výkladu tarotu odkaz pre pútnikov. Pani Elišky a jej tarotu som sa po rozhovoroch s vami na webe opýtala:

 

Pre mnohých bol tento rok veľmi problematický. Kde sa stala chyba? Čo môžeme urobiť, aby sa situácia zlepšila?

 

Vytiahli sme karty – Pustovník, Mesiac a Spravodlivosť.

„Nebola to chyba. Narodili sme sa do obdobia, kedy sa veľmi menia energie. Akoby sme vnímali chvíľu energie Vodnára a potom Rýb. Za posledných deväť mesiacov sa toto zosilnilo. Udalosti nás doslova nútia riešiť karmické záležitosti ( Mesiac XVIII. ) Pustovník v tomto prípade predstavuje labyrint, z ktorého hľadáme cestu. V danej chvíli však pociťujeme chaos, zmätok a my nevieme prečo sa tak deje. Nevieme si to logicky vysvetliť, v podvedomí však cítime, že niečo treba urobiť, aby na konci bola spravodlivosť. Karmické veci sa jednoducho vyrovnávajú, čo vo fyzickom svete znamená, že pred nami stojace problémy musíme riešiť. Duše sa týmto procesom očisťujú. Pri rozhodovaní totiž vždy dostávame šancu, ako dať veci do poriadku a zbaviť sa negatívnych a dušu zaťažujúcich nánosov.

 

Človek, ktorý šiel len cestou duchovna, sa musí vrátiť na zem a robiť aj pragmatické veci. Naopak ľudia, ktorí žili len matériou, sú donútení udalosťami vykročiť na duchovnú cestu. U príliš materiálne založených ľudí sa vyskytujú ťažkosti v emocionálnej rovine. Z oboch táborov však budú hľadať odpovede a učiť sa nachádzať riešenia.

 

Na tarotovej karte Mesiac je pes a vlk. Pes závidí vlkovi slobodu, vlk psovi jedlo. Ktorá cesta je správna? Odpoveď máme v podvedomí. Najväčší problém sa nám zhmotní v realite a my ho musíme rozvážne riešiť.

 

Celý proces je teda očistný a smeruje k vyrovnávaniu energií. Je o tom, že sú pred nás postavené veci, ktoré sme nechceli alebo nevedeli, či zabudli v minulosti riešiť. Prechádzame obdobím skúšok; ak sme sa nepoučili a nemáme ani chuť sa učiť, budeme to mať ťažké, postihne nás to v psychickej rovine rôznymi ochoreniami.“

 

Toľko pani Eliška a tarot

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 25972   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE