ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50031

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 130 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Akoqypanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad na december od Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     1.12. 10, 14:23

Všeobecné tendencie:  Mág, Diabol, Panovníčka

Ľudia vykašlite sa na zhon, naháňanie darčekov, zamerajte sa na svoju zručnosť a urobte darčeky, ktoré potešia vašich blízkych. Tlak na komerciu bude pred sviatkami veľký, pokiaľ mu Bohom požehnaní ľudia nepodľahnú a zoberú ho s humorom, získajú veľkú kreativitu a prežijú Vianoce naplnené radosťou. Tohtoročným sviatkom by teda mala dominovať tvorivosť a humor. Komerčnosť a bezhlavé nakupovanie prinesú slzy i napätie. Môžeme očakávať výkyvy počasia, Vianoce by však mali byť krásne.

 

Politická scéna:  Veža, Veľkňaz, Miernosť

Na politickej scéne hrozí pád vlády. Napokon sa však veci upokoja, „ustoja.“ Spôsobí to „šedá eminencia“ z predchádzajúcej vlády. Kríza bude veľmi silná, ale všetko to prebieha pod ochranou vyšších síl. Na udalosti, že sa veci dajú do poriadku, bude mať vplyv Nemecko alebo situácia na burze. Problémy v EU budú najprv rozdeľovať, v konečnom dôsledku však vládu stmelia.

 

Ekonomika, peniaze:  Slnko, Veľkňažka, Svet

Naša ekonomika dostane výborné možnosti na rozvoj a zaznamená vzostup. Mena sa bude držať. Prospeje nám spolupráca s Japonskom, Čínou a Ruskom. Našej ekonomike pomôže aj nález alebo spracovanie istého nerastu.

 

Zdravie:  Mesiac, Milenci, Obesenec

Zdravie žiaľ nebude dobré, a to najmä pre ľudí s problémami dýchacieho a pohybového aparátu. Svoju daň si na zdraví zoberie nestále počasie, ktoré budú ťažko znášať ľudia s chronickým ochorením. Mali by sme niečo urobiť aj pre svoju krv. To predpokladá aj dostatok D vitamínu, ďalej piť veľa ovocných a zeleninových štiav a aj bylinkových čajov. Zdravie v tomto mesiaci by sme mali dať na prvé miesto. Účinná bude aromaterapia.

 

Láska:  Božie súdy, Panovník, Sila

Vynikajúci mesiac na lásku. Pravda tá by sa mala prejaviť aj v hmotnom a muži by naozaj mali poďakovať ženám za všetko, čo pre nich robia, ak na to majú, tak šperkom, ale napríklad aj vlastnoručne vyrobeným darčekom. Mal by byť z kovu alebo dreva. Milým darčekom je ale trebárs aj šteniatko z útulku. Tie, čo chcú byť obdarované, by mali o to požiadať. Karty ukazujú, že tak ako majú byť muži darcami, ženy by zasa mali preukázať mužom úctu a poláskať ich. Vnímať ich ako svojich ochrancov. Karta Panovník hovorí ale aj o tom, že si máme vo vzťahoch robiť poriadok. Do 11. decembra treba nahlas povedať vzájomné výhrady v partnerských vzťahoch a zasadnúť počas sviatkov k vyčistenému stolu. V tomto mesiaci budú vznikať dlhodobé vzťahy. Vidím to v láske veľmi sľubne.

 

kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 23937   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE