ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50031

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 116 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Akoqypanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Tarotový výklad Elišky Vysloužilovej na september
@ veštenie -> tarot     2.9. 10, 04:14

Všeobecné tendencie: Veľkňaz, Kňažná, Koleso osudu

V tomto mesiaci priam hmatateľne pocítime, ako sa oddeľuje dobro od zla. Duchovne založení ľudia budú vyrovnaní a pokojní, pomáhať im bude najmä viera, ale aj štúdium a vzdelávanie ako také. Dobre na tom budú tí, ktorí žijú v harmónii s prírodou a je im jasné prečo sa dejú niektoré udalosti, že príroda sa potrebuje už očistiť. Môžeme ale na druhej strane očakávať výrazné zhoršenie psychiky, vidím tu priam do červena sfarbených ľudí od zlosti a agresivity. Pred očami uvidíme to, o čom sa už dlhšie hovorí – prírodné katastrofy, veľké ľudské nešťastia. Predpovede spred mnohých rokov sa teda stávajú realitou. To čo sa začalo, bude mať pokračovanie. Varovala by som hlavne pred násilím v školách. Pred nárastom až fašistických tendencií. (Vplyvy pôjdu z Rakúska a Nemecka.) Do svedomia by si mali vstúpiť médiá, čím vlastne kŕmia psychiku ľudí, výrobcovia agresívnych virtuálnych počítačových hier, ale aj ľudia ženúci sa iba za mamonom. Tieto tendencie sa budú prejavovať až do Vianoc. Ako tento tlak vyšších síl zvládnuť? Nežiť podľa reklamy, ale v súlade so zákonmi prírody.

Politická scéna: Lev, Mág, Veža

Charakterizovať ju bude boj o moc, ktorý pôjde do extrémov. Padnú slová o rozpade vlády alebo strany. Jeden z mužov sa bude snažiť až agresívne presadiť sa, ale Leva skrotí vo vyhrotenej situácii žena. Nie silou, ale inteligenciou. Je možné, že žena ochorie, ale dostane sa z toho. Hranice pôsobenia zainteresovaných ľudí na správe štátu však už budú určené a v závere mesiaca sa situácia upokojí. Vidím tu ešte kolaps silného politika – muža a prezradenie niečoho, čo sa dlho utajovalo a prevalí sa to takpovediac v priamom prenose. Dopočujeme sa o škandále, ktorý bude súvisieť s cirkvou. Prerokovávať sa budú predovšetkým veci súvisiace s poľnohospodárstvom a pôdou.

Ekonomika, peniaze: Smrť, Voz, Hviezda

Všetko, čo bolo zle urobené odpadne. Situácia bude pre nás pozitívna. I keď na prvý pohľad unáhlené kroky sa napokon ukážu ako správne a posunú nás dopredu. Slovensku pomôže výrazne známa osobnosť. Veľmi pozitívne budeme hodnotiť výraznú podporu rozvoja využitia alternatívnych zdrojov energií, ku ktorej vláda prikročí potom, ako sa vyskytnú problémy s atómovou elektrárňou. Ekonomike výrazne pomôžu zmeny v doprave a cestovný ruch. Na trhu v zahraničí sa o úspech zaslúži i poľnohospodárska plodina a populárne budú nové náleziská nerastných surovín a s nimi súvisiaci vynález.

Zdravie: Rovnováha, Pustovník, Svet

Výkyvy počasia budú mať vplyv hlavne na kĺby a problémy budú mať ľudia s oslabeným tráviacim traktom. Pravdepodobne sa vyskytne viac chrípok a menšia epidémia, pochádzajúca zo znečistenej vody. Menej náchylní na choroby budú tí, ktorí trávia veľa času v prírode či na záhradách. Čím viac pohybu, tým lepšie zdravie si zabezpečíme. September je vhodný na detoxikáciu organizmu a na absolvovanie preventívnych prehliadok. Vidím tu ale aj veľa úmrtí.

Láska: Panovník, Diabol, Mesiac

Emocionálna labilita, zlosť a agresívnosť. Takže radím neriešiť rozchody, nepoužívať alkohol a drogy, citovo nevydierať. Nesnažte sa do vzťahu zatiahnuť ponižovanie. Pomôže láskavosť, empatia a nadhľad.

Odkaz pre pútnikov:

Nie negatívne
Rozpoznajte negatívne a negatívne myšlienky vylúčte zo svojho života. Vyhýbajte sa negatívnym ľuďom a ich negatívnym myšlienkam. Pretože ak ich neodhadnete, stanú sa vašou realitou. Lebo sto krát opakované slovo, aj to najškaredšie sa stáva vašou realitou, pokiaľ ho počujeme znova a znova. Ak zistíme, že nie sú nám slová alebo ľudia príjemní, povedzme NIE!

kontakt: 0914 104 689
kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 25579   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE