ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50020

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 120 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: HansnikTig

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Apríl z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     9.4. 10, 03:48

Všeobecné tendencie: Obesenec, Pustovník, Slnko

Apríl nás donúti rozmýšľať ako ďalej, postaví nás na pozíciu, kde sa budeme musieť pozrieť na veci z druhej strany. Impulzom bude duchovná osoba a informácie zo zámoria. Ľudia si začnú veci plánovať na základe nových udalostí. Zvýši sa túžba zlepšiť si svoj vlastný život, akoby sme si začali uvedomovať vlastnú zodpovednosť. Tí, ktorí sú otočení k prírode, budú na tom oveľa lepšie, ako ľudia zviazaní s novými technológiami, či pracujúci s počítačmi. Tí druhí môžu očakávať prepad do depresií. Problém spočíva v prepojení s komerciou. Vidím tu ťažkosti s burzou. Všetci, ktorí sú ale naučení riešiť svoje veci sami, zvládnu aprílové vibrácie bez vážnejších kolízií. Treba si uvedomiť, že oslobodzujúco bude na nás pôsobiť príroda. Naopak depresívne komercia.

Politická scéna: Diabol, Spravodlivosť, Voz

Karty naznačujú obraz, akoby sme pichli do osieho hniezda. V politike sa bude intenzívne bojovať o moc, o „korýtka“. Vidím nenávisť a zlobu. Vysokopostavené osoby tým, že budú hádzať špinu na druhých, nezostanú samotné čisté. Občania si sami utvoria spravodlivú mienku. Tento boj by sa dal charakterizovať aj ako nahradzovanie starých štruktúr mladými ľuďmi. Karta Diabol sa nie nadarmo priraďuje politikom, ale aj k túžbe po moci. Na obzore sú škandály u ľudí, ktorí sa síce tvária cnostne, ale je to iba maska. Týka sa najmä zákonov, práva, právnikov. Niečo z tejto oblasti veľmi rozhýbe celú politickú scénu. Budú však vznikať aj pozitívne veci. Tam, kde sa starí hádajú, tam mladí začnú budovať niečo nové, dobré. Spravodlivosť sa bude drať na povrch v súvislosti s prerokovaním jedného zo zákonov. Mnoho voličov sa odvráti od veľkých, tzv. zavedených strán. Môžeme očakávať aj škandál okolo dopravnej nehody, kde známemu politikovi pomôže iba imunita.

Ekonomika: Smrť, Mág, Mesiac

V ekonomike to bude veľmi slabé, zažijeme strach. Akoby z diaľky vidím pád veľkej ekonomiky, čo súvisí s jej umelým udržiavaním. Z boku prichádzajú nešťastia, prírodné katastrofy. Obrovské burzové problémy a na druhej strane čínska ekonomika, ktorá je vo výhode. Nám neostane nič iné, len robiť celý rad opatrení. Vidím to na vážny prepad v západnej ekonomike a bude čo robiť, aby sa udržala hodnota meny. Celá EU bude mať vážne problémy a udalosti budú mať vplyv na jej udržanie.

Zdravie: Striedmosť, Láska, Koleso osudu

Ozdravný mesiac, ktorý bude pozitívne vplývať aj na dlhodobo chorých. Menšie problémy by sa mohli vyskytnú u ľudí s ochorením priedušiek a pľúc, čiastočne aj srdciarov. Radím využiť silu mladých liečivých byliniek. Najpodstatnejší vplyv na nás však bude mať dobrá kondícia psychiky. Naučme sa regenerovať svoje sily a pripúšťať si len veci, ktoré sa nás bezprostredne dotýkajú a ktoré sme schopní riešiť.


Láska: Božie súdy, Veľkňaz, Hviezda

Tento mesiac láske praje, máme tu dve ochranné karty. Praje láske úprimnej a čestnej. Praje aj vzťahom, ktoré smerujú k manželstvu. Mesiac je vynikajúci na svadby, ktoré budú dlhodobo chránené. Láska sa stáva vecou morálky a tak nečudo, že niektorí budú prechádzať očistným procesom. Ak po ňom pár vydrží, tak bude už pretrvávať dlhodobo. Netreba však smútiť, ak vzťah skončí. Treba sa zamyslieť, či to v podstate nie je vyslobodením pre oboch. Ľudia, ktorí k sebe patria, si spoločnú cestu nájdu.

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 20427   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE