ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50020

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 115 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: HansnikTig

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.November podľa tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     5.11. 09, 02:59

Všeobecné tendencie: Sila, Panovník, Božie súdy

Tento mesiac je o tom, či skupiny ľudí, ale aj jednotlivci budú mať dostatok disciplíny na zvládnutie svojich vášní, emócií. Ego, osobné túžby a chcenia by mali ísť do úzadia a prioritné je to, ako naše správanie korešponduje s potrebami celku, rozmenené na drobné - od partnerských vzťahov cez rodinu - až po štát. Čínska kozmológia s novembrom spája uskladňovanie, chlad, zimu a vodu, čo znamená vedieť dobre narábať s emóciami. Božie súdy naznačujú, že to, čo sme zasiali pred štyrmi až dvadsiatimi rokmi, budeme žať. Ak sme boli čestní a konali dobro, dobro sa nám teraz vracia. Ak boli niektorí napríklad veľmi egoistickí, vráti sa im to najčastejšie v nevere partnera. November by som hodnotila ako veľmi očistný mesiac. Budeme sa učiť triediť veci, oddeľovať podstatné od nepodstatného. Tým najdôležitejším bude ale konať dobro. Celý mesiac bude najmä o vzťahoch. Predovšetkým o partnerských, ale aj o vzťahoch na pracovisku, či v rodinách. Iste, každý z nás potrebuje lásku, len Saturn nám bude chcieť vniesť do emócií poriadok.

Politická scéna: Rovnováha, Kňaz, Spravodlivosť

Pravica a ľavica sa začnú veľmi vzďaľovať. Spektrum strán sa rýchlo vydelí na veľmi silné a slabé, uprostred je ochranná karta, ktorá naznačuje, že spolupráca bude nevyhnutná aj pri protichodných názoroch, situácia ich k tomu dotlačí. Vláda bude riešiť právne záležitosti vzhľadom k menšinám. Práve tam sa ukáže veľká názorová rozdielnosť. Bude to pripomínať oddeľovanie zrna od pliev. Politici sa ukážu bez masky, teda presne takí akí sú. Jeden zo starých politikov odíde z politickej scény. Celá novembrová politika bude o poznaní a poznávaní.

Peniaze, ekonomika: Láska, Smrť, Voz

V ekonomike nastáva zvrat, pripomenú sa udalosti z minulosti. Vyzerá to tak, ako by sme upratovali pivnicu. Keď vyhodíme všetky nepotrebné veci zistíme, že pivnica je priestranná a vyhovuje nám. Tak aj v ekonomike sa uzatvoria staré názory, aby mohli prísť nové. V ekonomike by sme mali zaregistrovať rýchlu obnovu, zmeny a to aj v doterajších, ale už prežitých pravidlách. V priebehu siedmich mesiacoch by malo zať Slovensko opäť napredovať. Bude sa riešiť automobilový priemysel a situácia okolo tlače.

Zdravie: Panovníčka, Svet, Blázon

V novembri začnú kulminovať zdravotné problémy. Výrazne sa prejavia najmä ochorenia priedušiek a pľúc. Okolo chrípky bude panovať chaos. Viac sa bude zveličovať, než aká bude skutočnosť. Ľudia by si mali dávať skôr pozor na ľadviny a ženy na vaječníky. Srdciari budú na tom lepšie než v minulom mesiaci. Prínos by som videla u očistných kúr na jednej strane, ale aj v kvalitnej zdravej domácej kuchyni. Je zaujímavé, že karty nám radia nebáť sa maškrtiť, najmä siahnuť po sladkom jedle. Dobré je navštíviť v tomto mesiaci zubára. Najdôležitejšie je jesť v pokoji, bez náhlenia sa. Odbúravať každodenný stres vytvorením si príjemnej, romantickej atmosféry.

Láska: Diabol, Veža, Mág

Nastáva totálny prevrat vo vzťahoch, ktoré nie sú vytvorené na pevných základoch. Rozpadnú sa. Skúške budú podrobené aj dlhoročné vzťahy, kde však rastie nejaký neriešený problém. Všetko, čo sa skrývalo, vypláva na povrch. Partneri si budú musieť uvedomiť, že vzťah je o zodpovednosti, kde akékoľvek podvádzanie nemá miesto. Pozor si musia dať aj tí, ktorí popíjajú či berú drogy, ak s tým nič neurobia, čaká ich v láske odchod bez možnosti návratu. Všetky problémy, ktoré sa vyskytnú, treba teraz riešiť rozumom, emócie ich len zhoršia.


Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 18671   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE