ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50020

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 113 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: HansnikTig

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Október podľa tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     5.10. 09, 03:46

Všeobecné tendencie: Panovníčka, Voz, Sila

Táto kombinácia dáva veľkú energiu, stabilitu, radosť zo života. V októbri sa pohne mnoho vecí dopredu. Čaká nás dynamický mesiac. Čas praje cestovaniu, ale aj stavebným prácam, rekonštrukciám, novým začiatkom. Budeme cítiť veľa energie v pozitívnom, ale aj negatívnom zmysle. V negatívnom zmysle sa táto energia prejaví v napätí, bujarosti, arogantnosti a vo výskyte rôznych škôd.


Politická scéna: Milenci, Mág, Diabol

Politická scéna bude pripomínať verejný dom. Ak by mi tieto karty vyšli na charakteristiku povolania nejakej osoby, uvažovala by som, či sa neživí prostitúciou. V tomto období vystúpi muž s veľmi dôležitým posolstvom. Kabáty sa budú obracať vo veľkom, zjavia sa enormné túžby po peniazoch a moci, snaha vydolovať čo najviac z prebiehajúcich zmien. Jeden z politikov bude hovoriť o všetkých škandáloch a poštve tak voči sebe skorumpovaných. Žena – politička sa veľmi nepekne zachová, bude za tým vypočítavosť. Celá scéna sa rozdelí na pravicu a ľavicu, stredný prúd akoby nejestvoval. Za všetkými emóciami je v podstate skúška, akou cestou ísť ďalej. Dobro reprezentuje láska a porozumenie, zlo chtivosť a bezohľadnosť. Pri tomto celkovom napätí spadne jedna ministerská hlava, ale tento obetný baránok len niečo zakryje.


Peniaze, ekonomika: Kňažka, Spravodlivosť, Slnko

V ekonomike budú dobré rozhodnutia, urobia sa dobré zmluvy, výhodné najmä s krajinami na juh od nás – Rakúsko, Taliansko. Čaká nás aj diplomatická zmluva s Izraelom. Zaujímavé a slušné možnosti dostanú najmä mladí ľudia. Mal by sa objaviť aj prílev kapitálu a jedna výborná zmluva pravdepodobne s Japonskom. Karty hovoria o celkovej stabilizácii ekonomiky a jej lepšie fungovanie pocítia mladšie ročníky.


Zdravie: Rovnováha, Posledný súd, Mesiac

Výborný mesiac na regeneráciu a očistné kúry či už pečene, ľadvín, vylučovania. Všetko dobré, čo urobíme pre zdravotný stav, sa odrazí v nasledujúcich ôsmich mesiacoch. Ľudia by mali byť aspoň hodinu denne v prírode. Dôležitá je aj dĺžka spánku, radím chodiť skoro spať. Neduhy svojho zdravotného stavu pocítia reumatici. Bude sa hovoriť o novej chrípke, ale skutočnosť nebude až taká nebezpečná. Ťažkosti vidím u ľudí, ktorí majú problémy s alkoholom, drogami a nedostakom spánku. Organizmus bude vnímavý nielen na všetky dobré látky, ktoré mu dáme, ale rovnako rýchlo bude vstrebávať aj tie toxické.


Láska: Koleso osudu

Veci lásky v tomto mesiaci sú na každom z nás, na našom rozhodnutí. Pri tejto karte nevykladám ďalej. Môžem však upozorniť na riziká ľudí narodených v znamení Raka. Dobre na tom budú Kozorožci, ich rozhodnutia v tomto mesiaci budú mať dlhodobý vplyv. Tento mesiac je výborný na uzatváranie manželstiev a vzťahov, ktoré budú dlhodobo a dobre fungovať.

Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 17978   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE