ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50031

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 132 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Akoqypanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.September podľa tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     3.9. 09, 04:01

Všeobecné tendencie: Obesenec, Trpezlivosť, Koleso osudu

Musíme počítať s veľmi rozvíreným emóciami. Emocionalita bude u každého z nás zvýšená a bude súvisieť s náboženstvom, svetonázorom a s financiami. Celý september bude obdobím vypätia i napätia. Vláda okrem iného bude riešiť rómsku otázku a meniť názory na možnosti financovania Rómov. V národnostných otázkach sa nevyhneme extrémnych situácií. Zaznamenáme aj zvýšenú náladovosť a ovplyvniteľnosť. Aby sme nepodliehali nátlaku okolia radím veľa prechádzok do prírody, kde nájdeme najlepšie svoj vlastný názor na veci dejúce sa okolo nás. Politiku si však nevpusťme do bytu a ani do vzájomných vzťahov.

Politická scéna: Mesiac, Diabol, Lev

Všetci akoby sa prebrali a boj o moc pokračuje, aj na politickej scéne vládne obrovské napätie. Každý obhajuje nielen svoje politické tričko, ale hlavne svoje ego a ekonomické záujmy. Hádavosť môže prerásť až k fyzickým útokom. Nestabilita, prevaha inštinktívneho vystupovania na úkor rozumu. Možno očakávať veľký škandál opitého politika.

Zdravie: Smrť, Svet, Panovníčka

Pozor si budú musieť dať najmä ženy na ochorenia reprodukčných orgánov. Mesiac je pod vládou energie kovu, preto zvýšenú starostlivosť svojmu zdraviu by mali venovať astmatici a vôbec ľudia s oslabeným dýchacím aparátom. Prvá karta je aj o termínoch, nezanedbajme teda preventívne prehliadky a dohodnuté návštevy u lekára. Odporúčam pitie bylinkových čajov, očistné kúry, ale aj sa trošku rozmaznávať v oblečení napríklad mäkkými hebkými látkami, ktoré znižujú emočné vypätie.

Peniaze, ekonomika: Slnko, Panovník, Pustovník

Podľa kariet by mala ísť ekonomika dobre, črtá sa významná zmluva s krajnou, kde sa hovorí nemecky. Z cudziny prichádza po dlhom čakaní a hľadaní veľmi dobrý obchodný partner.

Láska: Veža, Blázon, Kňažná

Nebude to ľahký mesiac. Až príliš divoký. Dajú sa očakávať veľké hádky kvôli rozličným názorom na spoločenské dianie. Veľa vzťahov zanikne, ak si politiku pustíme k stolu a do spálne. Narušia citové záležitosti. Neriešte veci, ktoré nemusíte v septembri, odložte ich na neskôr. K dohode dospejete iba veľmi ťažko.

Kontakt: 0914 104 689

Foto: Marek Bednář

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 22194   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE