ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50020

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 120 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: HansnikTig

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.August z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     6.8. 09, 04:34

Všeobecné tendencie: Panovníčka, Blázon, Sila

Veľmi energeticky nabitý mesiac. Podľa čínskej astrológie by sme mali zažívať veľké suchá, ale karty hovoria, že bude pomerne veľa pršať a príroda bude spokojná. Môžu sa vyskytnúť aj straty úrody pre nečakané udalosti. Ľuďom sa dostáva veľmi veľa energie ale pozor na výbuchy zlosti a násilia z jej prebytku. Mali by sme chodiť skoro spať a zavčasu vstávať, vtedy budeme vyrovnaní. V popredí budú vzťahy matiek a detí.

Politická scéna: Kňaz, Voz, Smrť

Na politickej scéne sa odohrajú zmeny a rôzne výmeny. Napätie, hádky, intrigy. Pri rokovaní našich politikov dôjde k doposiaľ nevídanej škriepke a nie je vylúčené aj fyzické napadnutie. Parlament by mal byť zvolaný skôr, vyžiada si to istá situácia v zahraničí. Zo zahraničia môžeme očakávať aj návštevu vysoko postavenej osoby. Jeden z politikov utrpí kolaps, alebo havaruje.

Zdravie: Kňažná, Pustovník, Rovnováha

Vynikajúce karty na zdravie. To bude priať najmä ľuďom, ktorí budú čas tráviť meditáciami, tak trochu v osamelosti. Tí, ktorí budú v nemocnici, ľahšie a rýchlejšie sa uzdravia. V zdravotníctve ako takom budú prevládať pasívne energie, takže nič podstatné sa neudeje. Celý mesiac praje očistným kúram, najmä prospejú črevné. Veľmi dobre budú pôsobiť aj bylinkové terapie. Zlepšenie svojho stavu zaregistrujú ľudia trpiaci na ochorenie kostí. Treba tento čas využiť na pobyt v kúpeľoch a v prírode.

Ekonomika: Mág, Obesenec, Panovník

Naši ekonómovia, alebo ľudia z bankového sektoru vymyslia niečo veľmi dobré pre Slovensko. Karty naznačujú aj stagnáciu, ktorá však skôr hovorí o vonkajšom svete. Osobnosť, ktorá príde s nápadom v súvislosti s menou, zabezpečí stabilitu Slovenska na štyri roky. Sú tu aj výborné zmluvy s nemecky hovoriacimi krajinami.

Láska: Mesiac, Slnko, Veža

Tento mesiac bude veľmi silne vplývať na vzťahy, objavia sa veľké, osudové zamilovania. Veľa vzťahov bude mať karmické korene, teda budú súvisieť s minulými životami. Je pravdepodobné, že tieto vzťahy budú rúcať predchádzajúce. Zaľúbení sa nebudú pozerať ani napravo ani naľavo, preto niektorí zostanú sklamaní, zbavení ilúzií, ale usporiadať si veci z minulosti bude silnejšie ako zotrvať v jestvujúcom vzťahu a aj túžba zostať s novu nájdeným partnerom bude silnejšia.

Foto: Marek Bednář

Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 18567   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE