ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50020

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 124 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: HansnikTig

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Júl a začiatok augusta podľa tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     6.7. 09, 05:41

Všeobecné tendencie: Hviezda, Smrť, Božie súdy (v reverze)

Zvýšený počet havárií, nešťastia a problémov, všetko akoby súvisiace s pôsobením z hora. Môžu to byť rozsiahle výpadky signálov zo satelitov, ťažkosti s internetom, mobilnými telefónmi, elektrickým prúdom, atď. Ľudia, ktorí nie sú spojení až tak s technikou, budú vnímať mesiac ľahšie. Je potrebné rátať s extrémnymi výkyvmi počasia a toto obdobie riadne vyskúša aj našu psychickú odolnosť. Budeme na jednej strane plní nádeje a optimizmu, ale aj vystresovaní, v napätí a vystavení agresivite.

Politická scéna: Lev, Mesiac (v reverze), Obesenec

Politická scéna pripomína Leva, ktorý sa snaží udržať na močiari, potápa sa a predsa sa neprestáva tváriť ako lev. Navonok sa zdá byť ticho, ale vo vnútri prebieha rozklad. Pravda je taká, že politici si jasne uvedomujú, že keď sa vrátia v septembri do parlamentu, bude už všetko inak. Mesiac v reverze upozorňuje na klamstvá a podvody, tunelovanie. U vysoko postavenej osoby sa prejaví veľká kríza alebo veľmi veľké zdravotné problémy.

Peniaze: Kňaz, Slnko, Diabol

Zvláštne je, že v diaľke sa objavujú veľké finančné ťažkosti, ale Slovensko akoby bolo vo vákuu. Krízu nielen lepšie zvládame ako okolité krajiny, dokonca niekedy nám krach inde pomôže. Karty naznačujú, že dve silné dohody Slovensko veľmi posilnia a vo finančnej sfére to bude najmä spolupráca s frankofónnymi krajinami. Pre obyčajných ľudí sa ale nič vážnejšie v oblasti financií neudeje.

Zdravie: Milenci, Veľkňažka, Veža

Prevažovať budú problémy s pohybovým aparátom a reumatizmom. Nastávajúce obdobie praje alternatívnej diagnostike a alternatívnym a prírodným spôsobom liečenia. Dôraz by mali ľudia položiť na prevenciu a regeneráciu. Je veľmi dobrý čas na vzdelávanie sa v oblasti zdravovedy, znalosti svojho tela. Práve Veľkňažka hovorí nielen o múdrosti, ale aj o predvídavosti. Pozor by si mali dať srdciari, aby predvídavosťou a múdrosťou predchádzali náhlym srdcovocievnym príhodám. Ešte tu vidím búrku a blesky s tragickými následkami.

Láska: Pustovník, Mág, Panovníčka

Ľudia budú ďaleko od seba, ale nevidím tu mimomanželské nevery. Karty naznačujú, že je veľmi dobrý čas na vyjasnenie si vzťahov, čo sa určite objaví aj na ich kvalite. Buď sa krásne rozvinú, alebo každý pôjde svojou vlastnou cestou. Moja rada je, o všetkom komunikujte, o svojich obavách, o radostiach. Svetlo na spoločnej ceste je dôležité, preto sa musíte naučiť veľmi otvorene sa rozprávať.

Foto: Marek Bednář

Kontakt: 0914 104 689pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 23163   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE