ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50031

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 130 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Akoqypanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Máj z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     9.5. 09, 07:49


Všeobecné tendencie: Veľkňažná, Blázon, Hviezda

Máme tu dve ochranné karty. Máj je teda plný energie a bude niečím veľmi výnimočný. Rozhodujúci vplyv budú mať najmä informačné technológie a aj informácie ako také. Stretneme sa so žiarením, ktorého podstatu nebudeme poznať a nebudeme si s ním vedieť rady a ktoré ohrozí niektoré zariadenia. Zavládne na chvíľu chaos ale ten bude len predzvesťou, čo nás čaká v priebehu dvoch rokov. Máj bude však plný radosti, zavládne múdrosť. Je to silný mesiac z pohľadu túžby po vedomostiach. Prinesie celý rad nových poznatkov a posolstiev. Pri a aj po rozhodovaní bude prevládať rozpačitosť. Môžeme počítač s výnimočnými udalosťami, ale našťastie bude v nás slušná dávka optimizmu.

Politická scéna: Smrť, Veľkňaz, Veža

Politická scéna sa začína rúcať, dá sa očakávať vážna kríza spojená s intrigami. Majetkové záujmy jednotlivcov sa budú podávať ako šťastné riešenia pre štát s rétorikou, že ide i slobodu. Od druhej polovice mája sa začne hovoriť o páde vlády, tento proces môže trvať päť mesiacov. Možno očakávať demonštrácie, ktoré prispejú k destabilizácii. Budú spojené s extrémistickými skupinami.


Peniaze: Rovnováha, Cisár, Sila

Mena sa začne posilňovať, ale z pohľadu do budúcnosti sa treba naučiť šetriť. Tí čo nebudú skromní vo výdavkoch napriek tomu, že teraz sú obklopení blahobytom, na to v blízkej budúcnosti doplatia. Pravdepodobne bude prijatý zákon o exekúciách tak aby ochránil ľudí, ktorí musia zápasiť s ťažkými životnými situáciami. Veľmi podnetné bude stretnutie českých a slovenských ekonómov, bude sa hovoriť aj o zmluve s Ruskom, nemusíme sa však obávať.

Zdravie: Obesenec, Cisárovná, Božie súdy

Pozor si treba dávať na ochorenia spojené s dýchaním. Lepšie sa budú cítiť tí, ktorí trpia na ochorenie kostí a kĺbov. Mesiac je vhodný na operácie, rehabilitačné pobyty a kúpele. V tomto mesiaci sa dozvieme o látke, ktorá veľmi pomôže pri onkologických ochoreniach.

Láska: Voz, Milenci, Koleso osudu.

Silný mesiac, veľa konfrontácií a debát. Pôjde o vyjasňovanie si vzťahov. Tento mesiac možno považovať za osudový v láske, lebo pochybenie môže viesť k rozchodu, či rozpadu vzťahov. Bude to vyhrotená udalos, ktorá mnohým párom prinesie rozhodnutiu žiť spolu. Máj nebude pre lásku negatívny ale určite prinesie mnohé prekvapenia.

Kontakt: 0914 104 689

Foto: Marek Bednář

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 25575   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE