ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50020

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 123 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: HansnikTig

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Apríl z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     4.4. 09, 03:39


Všeobecné tendencie: Smrť, Miernosť, Váhy

Tento mesiac bude veľmi rozkolísaný. Karty hovoria o nešťastí spojenom s vodou a úmrtí, práve smrť nejakej osoby silne rozvíri hladinu. Uzatvárajú sa veci za posledných 14 rokov, prichádzajú nové energie aby zaplnili nepopísaný list. To spôsobí náladovosť Pozor na zápaly ľadvín, pocítime viac ako inokedy bolesti kĺbov a zubov. Bude veľmi teplo a záver mesiaca bude už harmonický.

Politická scéna: Voz, Pustovník, Panovník

Situácia bude veľmi napätá, spád udalostí bude rýchli. Energie budú priať najmä ženám. Zaujímavý priebeh budú mať aj samotní voľby situácia ráno bude podstatne iná, než večer. Rozhodujúce výsledky sa dosiahnu až v poploudňajších hodinách. Karty hovoria, že tieto voľby si vyžiadajú aj právny zákrok. Zanikne jedna z ukričaných malých strán, v tomto mesiaci zomrie starý politik a zodvihnú sa tým aj emócie. Národ je veľmi rozvášnený, takže tu vidím aj demonštrácie aj kadejaké strety. Akoby para vyrazila pokrievku na hrnci a zovšadiaľ bude kypieť. Na programe rokovaní budú sociálne otázky dotýkajúce sa ekonomiky a to ako smerom k starým ľuďom, tak k deťom. Môžeme očakávať návštevu z cudziny, ktorá sa pravdepodobne bude zaujímať o riešenie rómskej otázky, treba však povedať, že jej vízie sa ukážu ako nekompetentné vyplývajúce z neznalosti.

Peniaze, ekonomika: Láska, Veľ kňažka, Mesiac

Nečakané zvraty, nové informácie z cudziny, výdavky to všetko poriadne rozvíri finančný svet a mena začne devalvovať Naši ekonómovia budú mať čo robiť, aby aspoň ako tak dali veci do poriadku. Pravdepodobne za všetkým bude stáť zlá zmluva. Vidím tu aj krízu spojenú s plynom a energetikou vôbec. Začne sa diskutovať o vhodnosti nového pripojenia, či to nie je chybné riešenie a znova o jadrovej energii. Môžeme očakávať, že severná časť územia bude potrebovať dotácie vzhľadom na živelnú pohromu- Budeme svedkami vytunelovania veľkého podniku, ale nič sa nebude dať dokázať.

Zdravie: Hviezda, Lev, Mág

veľa energie a dobré zdravie budú mať tí ľudia, ktorí voľní čas budú tráviť na slnku – vonku. Dobré je v tomto čase spájať sa aj s elementom zeme, takže príliv zdravia pocítia napríklad tí, čo sa budú starať o pôdu. Pekné počasie využite na odpočinok, dovolenky. Karty hovoria o teplom počasí. Tento mesiac je dobrý na absolvovanie operácií, najmä srdca, ale aj hlavy a zubov. Je dobrý čas začať športovať, výrazne sa to ukáže na zlepšení zdravia

Láska: Diabol, Blázon, Koleso osudu

Hrozia manželské trojuholníky, všetko akoby sa menilo pod vplyvom príliš silných emócii. V láske teda radím rozvážnosť a neponáhľajte sa s radikálnym riešením, vydržte. Veľa ľudí bude pociťovať zvýšenú chuť k alkoholu a drogám. Potlačte ju, lebo v láske budete mať následne veľa starostí. Je tu aj zvýšená sexualita, čo v spojená s naivitou môže viesť k tragédiám a aj k znásilneniam Hrubá sila sa bude drať na povrch vo vzťahov, takže je nutné sebaovládanie. Jedna príhoda spôsobí, že bulvárna tlač sa začne meniť a bude sa uvažovať o silnejších pravidlách na základe ktorých začne fungovať-.

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 25507   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE