ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50020

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 120 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: HansnikTig

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Január podľa tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     29.12. 08, 06:17

Všeobecné tendencie : Kňažná, Slnko / v reverze/, Sila

Ľudia by sa mali naučiť oddychovať, budú pociťovať vyčerpanosť, lebo ich myseľ zahltí množstvo informácií. Mnohí nech si dávajú pozor na psychiku, vyrovnávať vnútorný deficit a vonkajší nadbytok energií totiž nebude ľahké ale bez rovnováhy sa nepohneme ďalej. Množstvo informácií a aj ich zlyhanie možno očakávať v zdravotníctve a finančnom sektore. Radím január využiť najmä na plánovanie, pracovať len toľko, čo musíme, v žiadnom prípade nepreceňovať svoje sily. Čas nepraje väčším akciám, rôznym školeniam, či seminárom. Ak sa budeme venovať sebe, svojmu vnútru a odpočinku, urobíme to najlepšie. Nerobte však žiadne rozhodnutia, nezabúdajte, že ste pod príliš silným vonkajším tlakom Január ale dopraje k rozmachu inšpirácie, snívaniu a blahodarne bude pôsobiť na umelcov.

Politická scéna: Obesenec, Mág, Miernosť

Je tu veľa extrémov, zažijeme v akcii krajne extrémnu stranu, vláda ju nechá chvíľu konať, lebo za scénou budú prebiehať veci, o ktorých by sme sa nemali dozvedieť. Je možné, že vznikne nová strana s ešte radikálnejšími postojmi. Národnostné spory budú pokračovať. Vláda bude robiť vážne kroky v súvislosti s cudzinou. Prezident bude musieť prijať opatrenia, ktoré sú spojené s Európskou úniou alebo s celosvetovou ekonomikou. Dôležitá bude v tejto súvislosti ochrana dát. Situácia vo svete prejde veľkými zmenami, oblasť ekonomiky si vyžiada úplne nové, veľmi netradičné riešenia. Naozaj sa dostaví kríza, ktorá však nebude súvisieť s našou politikou, aj keď tu vidím odchádzajúceho politika, ktorý vydá svedectvo o zákulisí našej politickej scény, čo iste vyvolá veľké dohady a napätie.

Ekonomika, peniaze: Mesiac, Veža, Svet

Vonkajšie vplyvy budú nečakané, pre Slovensko však nie negatívne. Euro bude pre Slovensko veľmi pozitívne a bolo prijaté v správnom čase. Situácia bude priaznivá pre slovanské krajiny, kde vzájomnou spoluprácou získame a zabezpečíme si stabilitu. Pribudne nám naozaj silný spojenec, to čo sme vnímali ako negatívne, sa stane pozitívnym .V USA tu vidím nepokoje a veľmi zle až kolapsovo to vyzerá pre Kubu. Veľa ľudí sa vráti z cudziny domov a mnohí z nás si uvedomia, že radi žijú práve tu, na Slovensku.

Zdravie: Koleso osudu

Táto karta znamená, že sa nemáme pokúšať o výklad, že každý je strojcom svojho osudu a teda aj zdravia. Je len na nás, ako sa postaráme o svoje fyzické, a v januári najmä o duševní zdravie.

Láska: Pustovník, Blázon, Mesiac

V láske zavládne veľký chaos, nepredvídateľnosť, ilúzie, pocity osamelosi ale a aj klamstiev. Ako sa vyhnúť problémom? Predovšetkým nepodľahnúť hystérii, nebyť pokrytecký, chaotický, unáhlený. Radila by som vyhnúť sa alkoholu, ktorý podporuje výbuchy nevedomých síl. Nerozhodovať sa a nezasahovať násilne do priebehu vzťahov.


Kontakt: 0914 104 689
Foto: Marek Bednář
zaznamenala: kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 30947   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE