ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50031

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 130 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Akoqypanny

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.November z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     28.10. 08, 02:43


Všeobecné tendencie: Panovník, Mág, Veža

V štáte sa bude upevňovať mocenský aparát, bude sa hovoriť o armáde, oceliarskom priemysle a o získavaní energie. Bude sa riešiť bankovníctvo, zaznamenáme krach jednej z nich. Napriek negatívnym udalostiam v zahraničí sa naša ekonomika bude vyznačovať pomerne slušnou stabilitou. Pomoc sa nám bude dostávať od jednej z nemecky hovoriacej krajiny. Naša krajina spolu s českou začnú rokovať o nadštandardnej spolupráci v oblasti vojenstva a ekonomiky.

Politická scéna: Striedmosť, Voz, Spravodlivosť

Napätie a súboj medzi ľavičiarmi a pravičiarmi. Hádky a nepokoje budú pokračovať. Jeden z politikov svojim vyhlásením prispeje k tak veľkej zvade, že premiér bude mať čo robiť, aby ustál toto rozkolísanie. Vzniknú nové pravidlá voči správaniu sa politikov. Nie je vylúčený zásah proti extrémnym skupinám, ktoré bude musieť riešiť prezident a slovné súboje skončia pred súdom. Tieto zbytočné vášne naozaj bude riešiť spravodlivosť. Začnú sa ozývať aj mladí nacionalisti. Hovoriť sa bude o automobilovom priemysle a o doprave.


Peniaze: Kňažná, Slnko, Diabol

V tomto mesiaci koruna zaznamená vzostup a začnú byť na tom lepšie tí, ktorí pracujú doma. Banky budú lákať klientov na kadejaké nové produkty, hlavne mladé rodiny, ale pozor na konci varuje karta Diabla pred unáhleným rozhodnutím. Dobré obchody sa udejú s ázijskými krajinami a najlepšie na tom budú obchodujúci s Čínou. Na trhu s nehnuteľnosťami sa objavia firmy, ktoré konečne ponúknu aj lacnejšie bývanie. Zlepši sa finančná situácia v školstve.


Zdravie: Blázon, Svet, Panovník

Počasie bude mať najväčší vplyv na psychiku. Psychiatrické oddelenia sa zaplnia. Depresie, strachy, nervozita, časté zmeny nálad. Starí ľudia budú trpieť najviac a veľa z nich odíde. Vidím tu reálnu možnosť karantény a prenosu neznámej choroby z cudziny. Karta Pustovník radí, zahĺbiť sa do svojho vnútra.

Láska: Panovníčka, Obesenec, Milenci

V láske prichádza obdobie stagnácie, partneri by mali byť čo najviac spolu. Sú tu ale aj energie ilúzií a klamstva- Mesiac nepraje novým láskam. Ak čaká partnerov rozvod pôjde bez zbytočných hádok a výčitiek. Tým čo sa v tomto mesiaci berú jedno upozornenie - opatrnosť pri radách širšej rodiny.

Kontakt: 0914 104 689

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 33100   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE