ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:50020

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 117 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: HansnikTig

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Október z pohľadu tarotového výkladu Elišky Vysloužilovej
@ veštenie -> tarot     30.9. 08, 02:02

Všeobecní tendencie:

Tento mesiac bude bude prúdiť silná energia a bude len na nás, ako ju využijeme. Ak budeme riešiť problémy s láskou a hravosťou, dostane sa nám veľa vitality ale ak dáme prednosť zlobe, začne nás tlačiť silnou deštrukciou. Počasie sa bude správať bláznivo. Po nezvyčajne teplých dňoch na toto ročné obdobie zrazu príde nevídaný chlad. Dajú sa očakávať aj živelné pohromy.

Politická scéna:

Veľmi silne sa ukáže moc vplyvu toho ktorého politika. Zažijeme nečakaní vzostupy ale aj pády. Akoby nejestvovala stredná cesta a naši politici poznali iba bielu alebo čiernu. Proti sebe sa postavia dve silné skupiny, slabší nebudú vedieť kde sa pridať. Je to obdobie tvrdých lakťov. Výrazný náskok získa muž okolo štyridsiatky spojený s právom alebo zákonom.

Zdravie:

Ľudia budú obdarení vnímavosťou. Na zdravie bude mať vplyv počasie. Pozor si musia dať srdciari, nervovo labilní a chudokrvní. Mal by sa objaviť účinný liek na onkologické ochorenia a AIDS. Pozor na lymfatický systém, nepodceňujte prechladnutie od nôh a vyhýbajte sa podráždeniu a psychickému vyčerpaniu.

Peniaze:

Vo finančníctve sa dostaví úspech, dopredu pôjdu bankové domy. V októbri z politických dôvodov bude Slovensko chránené, pomáhať mu budú kontakty najmä z krajín kde sa hovorí nemecky a francúzsky. Veľmi dobre pôjde stavebníctvo. Prijmú sa v sociálnej oblasti opatrenia, ktoré pomôžu najviac dôchodcom. Bude sa hovoriť v súvislosti s financiami o cirkevnom majetku, ale aj o hradoch a zámkoch. Mal by sa nájsť aj poklad mimoriadnej ceny

Láska:

V tomto mesiaci prevážia jemné, krehké, ženské energie. Zvýši sa potreba pokoja a ženskej nehy. Vzťahy nezaložené na duchovnej láske sa rozpadnú. Rozpad môže spôsobiť aj emocionálne nezvládnutie situácií. Ženy musia pochopiť, že ako bojovníčky neobstoja a že ich najvyššou hodnotou je vnútorná krása i priateľské správanie sa . Zvýši sa ženská solidarita.

Kontakt: 0914 104 689
Zaznamenala: kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 38143   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (0)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE