ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53713

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 287 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: Apweqrhirl

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Letom zverokruhom o darčekoch
@ veštenie -> astrológia     9.1. 03, 09:32
Možno sa práve chystáte do obchodu vybrať ešte nejaké darčeky pre svojich blízkych. Ponúkame aspoň malú orientáciu, ktorá vám môžete poslúžiť pri ich výbere. Počúvajte aj svoju intuíciu aby prekvapenie bolo dokonalé. Hádam to najdôležitejšie - nerozhoduje veľkosť daru ale pohoda akú sa vám v slávnostný večer podarí "rozbaliť."

Baran
- poteší ho každá maličkosť. Viac než darčeku samotného si cení, že ste na neho nezabudli a lámali si hlavu, čím ho potešíte. Barani sú síce praktickí, ale zaradujú sa rovnako "nepraktickým" darčekom ako pekná grafika. Majú zmysel pre humor tak skúste niečo pre nich vymyslieť.

Býci - Najviac ocenia vašu spoločnosť. Nezabudnite na skutočnosť, že narodení b tomto znamení majú veľmi maškrtný jazýček. Fľaša dobrého luxusného likéru, atraktívna bonboniéra by mohol byť vhodným typom. Darček pre nich musí byť v prvom rade vkusný.

Blíženci - Skutočnú radosť im urobí darček vybraný a darovaný z lásky. Toto znamenie rado cestuje, komunikuje, píše, takže stačí ak ho budete počúvať a podporíte jeho veľký zmysel pre romantiku. Určite ocení vašu snahu priblížiť sa čo i len maličkosťou k tomu o čom snívajú.

Raci - Pre toto znamenie nie je jednoduché zohnať darček, sú totiž dosť vyberaví. Bežné veci akými sú oblečenie alebo potraviny pokladajú za samozrejmosť. Inšpiráciu pre nich nájdete v predajniach s umeleckými predmetmi alebo luxusnou kozmetikou.

Levi - Majú darčeky veľmi radi, musíte počítať ale s tým, že sa obyčajne pozerajú aj na finančnú hodnotu darčeka. A vôbec ich neurazí ak namiesto darčeka vybraného z lásky dostanú peniaze so želaním všetkého najlepšieho.

Panny - Na rozdiel od predchádzajúceho znamenia, ak im kúpite luxusný darček, začnú zalamovať rukami nad vašou rozhadzovačnosťou i keď v kútiku duše budú nadšené. Pri výbere sa môžete riadiť ich zmyslom pre praktičnosť, ale realistické Panny príjemne prekvapí aj experiment.

Váhy - Charakterizuje ich vytríbený vkus a umelecké sklony ale čo najviac ocenia, to je príjemná a láskyplná atmosféra plná dôvery a úcty. Nezabudnite im pri rozbaľovaní darčeka zašepkať do ucha ako veľmi ich máte radi a ako si ich vážite. Vkusný doplnok do bytu príjmu s radosťou.

Škorpión - Narodení v tomto znamení majú mimoriadne radi darčeky. Pravda, pri jeho výbere si musíme dať záležať, lebo by mal byť originálny, elegantný, krásny, nevšedný a navyše aj užitočný. Ak sa mu darček nebude páčiť, povie vám to. Ale buďte k Škorpiónovi zhovievaví, pretože ak by pod stromčekom nenašiel nič bol by veľmi smutný.

Strelec - Potrpí si na značkové oblečenie, kvalitné pitie, dobré jedlo. Napriek tomu pri darčekoch nie je rozhodujúca ich cena. Poteší sa aj maličkosti, ale kvalitnej. Skúste zobrať svojho Strelca von z domu - na fantastickú štedrovečernú večeru a potom na prechádzku a spievajte si koledy. Na takéto Vianoce bude určite dlho spomínať.

Kozorožec - Pri tomto znamení majte na pamäti, že pred sebou máte perfekcionalistu so zmyslom skôr pre praktické veci, ale Kozorožci majú dobre vyvinutú fantáziu a preto sa nebojte ich obdariť aj odvážnejším darom, stačí zistiť čo je ich koníčkom. Nie menej podstatné bude, ako darček zabalíte. Musí už na prvý pohľad priam svietiť.

Vodnár - O Vodnároch sa hovorí, že sú krok pred ostatnými, ale to neznamená že túži len po najmodernejších vynálezoch. Poteší ho predmet, ktorý mu pripomenie krásne chvíle z jeho života. Uspokojí sa i s maličkosťou, ktorá "sadne" do jeho myšlienok. Nikdy sa o cenu a ani o počet darčekov nezaujíma. Dôležitá je pre neho úcta a láska.

Ryby - Majú zmysel pre všetko krásne a výnimočné. Namiesto praktického daru im radšej dajte to, čo podnieti ich fantáziu a koníčka. Skúste to s ročným predplatným časopisu, či permanentkou na koncerty. Ryba nikdy nepokazí Vianoce tým, žeby dala najavo svoje sklamanie, že sa jej darček nepáčil.

6.12.2002
kb

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 3964   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE