ZAREGISTRUJ SA!

login:
heslo:
vyberte si:

fóra [pravidlá]

zaujímavé odkazy

publikovať článok

vyhľadávanie na stránkePutnici.sk na FACEBOOKu


Stránky Dr. Jesenského  

prihlásení užívatelia

aktívni za posl. 5 min.

poč. registrovaných užívateľov:53646

V tejto chvíli prezerá stránku 0 registrovaných užívateľov 106 anonymných užívateľov.

Vítame nového registrovaného užívateľa: qbobrxttag

výstupy
Ak chcete na vašej stránke zverejňovať zoznam správ z našej stránky môžete použiť tento výstup, alebo viac podrobný výstup.
XML/RSS.Týždenný horoskop od 24. do 30. decembra / Pripravil Peter Mišík
@ veštenie -> astrológia     23.12. 07, 22:54

Slnko je v konjunkcii s Jupiterom, Merkúrom v znamení Kozorožca a Plutom na konci znamenia Strelca. Tieto planéty sú v trigone so Saturnom na začiatku znamenia Panny a opozícii s Marsom v znamení Raka. Venuša v znamení Škorpióna je v kvadráte s Neptúnom a Saturn je v opozícii s Uránom Rybe. Spln Mesiaca je v pondelok o 2.17 hod. Silná konjunkcia planét sa pomaly rozpadá. Nadobúda sa všestrannejší rozhľad, úzkoprsosť sa pomaly stráca a striedmosť víťazí.

Pondelok:
Mesiac je v sextile so Saturnom v konjunkcii s Marsom a opozícii so Slnkom, Merkúrom, Jupiterom a Plutom. Mesiac je v znamení Raka, Citlivosť, jemnosť a sklon ku bezpečnému domovu sa silne prejavuje u všetkých jedincov. Vianočné sviatky narúša netrpezlivosť, konfliktnosť a preťaženie elektrickej siete. Pozor na požiar. Unáhlenosť a nestriedmosť v jedení spôsobujú aj tráviace problémy.

Utorok: Mesiac je v trigone s Venušou a Uránom Nastala výborná konštelácia. Hviezdy prinášajú radosť z noviniek, elektroniky, techniky, lásky, nehy a darčekov. Aj v zdravotnej oblasti dochádza ku zlepšovaniu. V duchovnej oblasti je možnosť náhleho osvietenia.

Streda: Mesiac je bez aspektácie a 54 minút po polnoci vstupuje do znamenia Leva. Vládca znamenia Slnko a živel oheň, prinášajú chuť vystúpiť z rady, z domáceho prostredia, reprezentovať a ukázať čo všetko máme, dokážeme a pýcha sa bude považovať za hrdosť. Škodí prílišné nadšenie a netrpezlivosť. Pozor na kolísanie krvného tlaku.

Štvrtok: Mesiac je v opozícii s Neptúnom. Všetko čo dokážeme držať v ruke a vlastniť bude mať snahu oslabiť duchovnú sféru. Materializmus silnie na úkor vzdelania a nehmotných vecí. Neodsudzujeme osoby a javy ktoré dôkladne nepoznáme. Celkove je znížená hladina tolerancie.

Piatok: Mesiac je v trigone so Slnkom, Jupiterom, Merkúrom a Plutom. Mesiac je v konjunkcii so Saturnom a v kvadráte s Venušou. Mesiac vstupuje do znamenia Panny o 5.45 hod. Znamenie Panny prináša chuť stáť na pevnej zemi, nespoliehať sa na sľuby a rôzne ideové prvky. Vyhýbame sa ťažkým mastným a tukovým jedlám. Žlčník a pankreas sú oslabené.

Sobota: Mesiac je v konjunkcii so Saturnom, trigone so Slnkom, Jupiterom, Plutom a Merkúrom a opozícii s Uránom. Priaznivú konšteláciu trochu narúša nespokojnosť, ale aj tá má výhodu, že nezaspíme na vavrínoch a tlačíme sa do lepšieho. Prejaví sa však aj určitá nespoľahlivosť a preťaženosť elektronických zariadení. Pri jedení nepodliehajme chuťovým receptorom ale ovládajme sa.

Nedeľa: Mesiac vstupuje do znamenia Váhy o 14.40 hod. Mesiac je v kvadráte s Jupiterom, Plutom a Marsom. V znamení Váh sa prejavuje sklon k médiám. Kultúrna sféra je silnejšia a umenie vďaka vládnucej Venuši je na poprednom mieste. V oblasti zdravia sú oslabené ľadviny a spodná časť chrbtice, nedvíhame nič ťažké v predklone ale v podrepe a dbáme na dostatočný prísun tekutín.


Kontakt: 62 517 10


Pripravil: Peter Mišík

pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

čitateľov: 177857   verzia pre tlačiareň

Hľadaj užívateľa podla nicku /zadaj aspoň 2 písmená/:


fotogaléria
Dec 07, 2017

dsc_2301.jpg / fotky užívateľov

klikni na obrázok pre zväčšenie a popis

čítaj poznámky (1)
napíš poznámku

prezri si archív(612) :

general(140) / ilustračné(153) / zvláštne lokality(214) / fotky užívateľov(105)

vložiť obrázok do galériepowered by EDGE